Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cici leszoktatás? 19 hónapos...

Cici leszoktatás? 19 hónapos a kisfiam és szeretném leszoktatni az esti és az éjszakai cicizésről. A vizet nem fogadja el ájszaka. Ebben szeretnék segítséget kérni.

Figyelt kérdés
A másik nagy baj, hogy ráadásul velünk alszik. Még egy éjszakát sem aludt végig, amióta megszületet. Azért vettem magunk közé, mert belefáradtam az éjszakánként többszöri átszaladgáláshoz a szobájába.Tudom, hogy elrontottuk a dolgot, de tudna valaki segíteni, hogy szoktassam le a ciciről és, hogy szokjon vissza az ágyába?
2012. ápr. 23. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Most lehet le fognak pontozni, de amúgy mért akarod leszoktatni a ciciről? Én örülnék, ha minél tovább tudnám szopiztatni a gyermekemet, hisz az anyatej nagyon jó nekik, erősíti az immundrendszerüket, ami kb 3 éves korra fejlődik ki nekik. Lehet hogy fárasztó, de én úgy vagyok vele, hogy a gyermekem érdekében mindent. Az viszont tényleg nem a legjobb, ha mellettetek alszik, ilyenkor már biztos nehezebb visszaszoktatni. Nekem a lányom cicin alszik el, várok egy fél órát mire jól álomba kerül, beteszem az ágyába és ott folytatja tovább az alvást. Éjszaka megébred, cicire teszem, utána egyből rakom vissza a helyére, de egy szava sincs, szinte ébren sincs.
2012. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van!!! Teljes mértékben!!! Sokan mondják, hogy már elég nagy és le kellene szoktatni a ciciről, de nem akarok ezekkel foglalkozni. Különben is imádom szoptatni a kis lurkómat. Imádom amikor bújik a cicibe!!! :D
2012. ápr. 23. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanez van nálunk is, csak a kisfiam már 23 hónapos. Cici este és éjszaka, ráadásul szintén velünk egy ágyban. Egész pontosan ugyanúgy kezdünk, ahogy az első válaszoló, én is átviszem őt az ágyába, csak hát az első megébredésnél jön is egyből vissza közénk (már ifjúsági ágyban alszik régóta), és utána viszont már olyan éberen alszik, hogy nem tudom visszavinni a helyére, mert azonnal, ahogy felemelem és vinném át az ágyába, felébred, és ordít ezerrel. Sajnos jótanácsot én sem tudok adni, inkább én is azt várom, hogy mások adjanak! :-) Egy sorstárs


U.i.: Amúgy a szoptatással önmagában nekem sincs gondom, tudom én is, hogy jót tesz az immunrendszerének, azonban úgy látom, ez nagyon akadályozza a kisfiamat abban, hogy végre megtanuljon normálisan aludni éjszaka...

2012. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!