Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ennyire csúnya az arca?

Miért ennyire csúnya az arca?

Figyelt kérdés
kisfiam 6 hetes kb. 2 hete nagyon csúnya vörös apró pöttyös az arca.a Doktornő azt mondja a tejtől van de egyre csúnyább neki.mondta h popsi krémet tegyek rá de hát azt meg benyalja a kezével.valami más megoldást tud valaki?
2012. ápr. 20. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Tejkiütés, magától el fog múlni, addig is kendd be anyatejjel, attól hamar eltűnik!
2012. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Szia! A kislányomnak ugyanilyen volt az arca, még 2 hónaposan is. Mindig úgy szopott, hogy tiszta tej volt a kis szája széle,, véletlenül kicsúszott a szájából a mellbimbóm, és végigkente a tejet az egész arcán. És mindig így szopiztunk, aztán elkezdtem minden szopás után szépen megmosni és megtörölgetni az arcocsjákát, és elkezdett múlni pár nap alatt. Lehet, hogy nektek nem ettől van, de hátha :) Nekem is mondta a doki, hogy majd elmúlik, de kipróbáltam ezt, és elmúlt :) Nem tudom, hogy volt e összefüggés, vagy amúgyis elmúlt volna :)
2012. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kb 6 hetesen ürülnek ki a szervezetből az anyai hormonok,ez is okozhat kiütést a kis arcán.Nekünk is ilyenkor volt és kb 2 hétig tartott.Én nem tettem rá semmit és szépen elmúlt,próbálj esetleg egy kis bepanthent rátenni este hátha akkor nem keni úgy szét.
2012. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is ugyan ez volt a probléma, ezket a válaszokat kaptam az orvostól. Szegénykémnek az egész fejecskéje egybefüggően pöttyös lett, a füle utána le is hámlott. Először fürdetőkenőccsel kentem, de nem hastnált, aztán a patikában vettem cremol aqua krémet (azt hiszem ez a neve, gyógyszertárban kikevert készítmény). Ezzel is beletelt egy két hétbe mire elmúltak.

Amúgy az a krém tők jó nekem is arckrémnek.

2012. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!már kezd elmúlni neki az anyatejes megoldás használ úgy látom
2012. ápr. 24. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!