Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik nappal a...

Miért nem alszik nappal a 4,5hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Kislányom nappal egyszerűen nem akar aludni,pedig álmos,de az istenért sem akar aludni. Ahogy álmosodik egyre nyügösebb lesz. már ringatni sem bírom,hiszen több,mint 7kg. Mit tegyek?
2009. jún. 23. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, az én babám sem akart aludni ilyen korában. Én "déli hisztinek" neveztem el :) Tök álmos volt, minden baja volt, de egyszerűen nem akart elaludni. Aztán mindig mikor ilyen volt, beraktam a kiságyába, melléültem, simogattam a hátát (én se ringatom, 8,5 kiló), és dudolgattam neki. Kb 5 percig sírt mindig, aztán belealudt a sírásba. Viszont pár hét alatt eljutottunk oda, hogy már látom rajta, hogy álmos, beviszem és alszik is minden gond nélkül. Azért rossz volt hallgatni, hogy sír, de mivel ott ültem mellette, nem hihette azt, hogy egyedül van. (Így a lelkiismeretem is tiszta.)
2009. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi,kipróbálom,talán 5 percig tudom hallgatni a sírását. remélem elég lesz neki annyi idő4

:).:)

2009. jún. 23. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Mi 4hósok vagyunk és ugyanez volt a helyzet az utóbbi napokban.Tegnap meg ma már aludt,nagy "hisztik", üvöltések árán.Kézben sem volt jó,hason sem pedig imádta,végülis sehogy és sehol sem.Vörösre dörzsölte a szemeit,sírt egész nap stb... Tegnap már kész voltam nagyon és hagytam 5-10percet sírni az ágyába és egyszer csak elaludt.Azért nem mentem be mert ha meglátott még jobban sírt.A szívem megszakadt,de más már nem jutott eszembe.Adtam neki camomillát is és az is segített.Fogzás miatt lehet ez az egész mert én máshoz nem tudom kötni.Eddíg soha semmi baj nem volt az alvásával.Este is csak betettem a kiságyba és szép csendben elaludt,mostanában meg berakom és üvölt mint akit nyúznak.Tegnap volt egy kicsivel jobb. Próbáld meg a camomillát hátha jó lesz.
2009. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudatlan vagyok,de mi az a camomilla?
2009. jún. 23. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Homeopátiás bogyó. Először nem hittem benne,de egyik ismerősömnél bevált így megpróbáltam. Jó lett. El kellene vinni homeós dokihoz,de én ezt kihagytam,majd talán ezek után elviszem,hátha más dolgokban is segítenek ezek szerek.
2009. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szerintem még ma megveszem,mert már sokáig nem bírom. és hogy adtad be neki a bogyót? egyáltalán mekkora a bogyó?

köszi a türelmedet,kicsit aggódó anyuka vagyok. tudod első gyerek....

2009. jún. 23. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mész venni akkor camomilla 15CH-t vegyél,abból 5golyócskát kell kiskanálnyi vízben feloldani,fémhez nem érhet és a mikrótól,mobiltól tartsd távol.A kupakot tekerni kell a fiolán és belepotyognak a golyók.Kézzel ne fogd meg.Ha feloldódott akkor kicsit rázogassad meg az edénykét és öntsd a baba szájába,vagy kanállal add be neki.Én napi 4-5alkalommal adtam,de ha nagyon nyügi,vagy nagyon fáj valamilye akkor egy órán belül adhatsz neki akár 3szor is.Azt tudni kell hogy az esetek 80%ban először erősíti a tüneteket és csak utána jön a javulás. Ha van rá keret,és van a közelben homeós orvos,érdemes elvinni.Ott megállapítják a baba alkatát és úgy adnak szert.Remélem használ nektek is.Van a gyógyszertárban egy könyv "homeopátia napjainkban". Szerintem vedd meg és olvasgasd.
2009. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!