Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek olyan utazóágyat...

Vennétek olyan utazóágyat amin rajta van a pelenkázó? Nem görnyed le a gyerek sulya alatt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan van.TOP rider.Nagyon jó,imádom és nem bántam meg.Emeletes házban lakunk,és a lenti nappaliba van felállítva,így nem kell felszaladgálnom ha valami van.Utazni majd csak augusztusban megyünk,akkor lesz a nagy teszt.

A pelenkázó része is teljesen rendben van.Nekem be vállt.

4.5 hós anyuka

2009. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem olyan van, de akartam külön venni, de elég horror ára van, így elmaradt...
2009. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ua. a helyzet mint az első válaszolónál. Napközben mindig abban van a babám mert így nem kell mindig felfutnom az emeletre nyugodtan tudom csinálni a dolgomat. Nem bántam meg egyáltalán hogy ilyet vettünk nagyon nagy segítség volt mikor kicsi volt a babám ott nyugodtan tudtam pelenkázni egyáltalán nem görnyedt le a súllya alatt, igaz mi már kinőttük a pelenkázó részét de most az utazóágyat járókának használjuk mert már felált benne és féltem nehogy kitudjon esni belőle ezért lejjebb enkedtük a fekvő részt. Nyugodtan vegyél olyat nem fogod megbánni

Egy 9hós baba anyukája

2009. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van,használtuk,de a babám kinőtte,de nem bántam meg h ilyet vettem,szintén olan az ágy mint az első válaszolónak.
2009. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!