Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges vagy...

Mennyire egészséges vagy káros elvált szülőknél az a gyerekláthatás, hogy a gyerek hétköznap az anyukájával van (suli, napközi után), és minden hétvégét az apukával tölt. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két nagyon jó ismerösömnél ven így. az egyik helyen még csak 6 éves a gyerek 2 éve élnek így, és a gyerek abszolút boldog, igaz a szülök soha nem fikázzák egymást, most már mindkettönek van másik párja is.

a másik helyen a gyerek 12 éves és 10 éve van így. ott a szülök két utcával laknak arrébb és a gyerek hétköznap is ott alszik ahol akar. ott a gyerekkel beszélgettem többször, és mondta hogy a nagy baj hogy a szülei megegyeznek, és nem lehet sumákolni, szerinte jobban oda figyelnek hogy ne legyen sumák mind azoknál a barátainál ahol a szülök együtt vannak. mert tuti hogy mindkét szülö oda figyel a jegyeire, és ha rossz a jegy még egy napra sem tudja eltitkolni.

2009. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenkeppen jo dolog, hiszen igy a gyerek mindket szulovel lehet eleget. De persze csak abban az esetben jo, ha a szulok nem viselkednek rondan!!!!

Ha mindket szulo kellokepp odafigyel a gyerekre, nagyon jo megoldas, ha a hetvegi szulo is tanul rendesen a gyerekkel, es ellatja, tenyleg ok. dolog.

Barcsak nalunk is igy lenne, de nalunk apuka magasan ejt a dolgokra.

2009. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, a legbefolyasolobb tenyezo a szulok (ex-parok) egymashoz valo viszonyulasa. Nalunk is mukodik, nem fikazom apat, apa viheti oket amikor csak akarja.

Nalunk az okozott problemat, az exem jelenlegi neje kezdett rajtam csamcsogni, azota nem szeretnek oda menni a gyerekek.... szoltam az exemnek, allitsa le asszonykajat, mert nem lesz jo vege....

ugy tunik leallitotta, mert most megint szivesen mennek a gyerekek

2009. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!