Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet pici babát...

Mikortól lehet pici babát kenguru-ban hordani? (kisfiú)

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 21:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es!

Nem túl jó hasonlattal álltál elő, ugyanis biciklizésnél az ember lába nem a levegőben, hanem a pedálon van. Így a súly nem a csak a lábközötti, hanem eloszlik. Amit a 9-es írt (mintha egy seprűnyélen ülne a gyerek) az sokkal jobb hasonlat...

2012. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A világért se vonnám kétségbe, hogy ti sokkal jobban értetek a kisfiúk anatómiájához, mint a gyerekorvosok, ortopéd-orvosok meg a többi semmihez sem értő sarlatán, akinél ti sokkal okosabbak vagytok, de azt megkérdezhetem, hogy ha ennyire borzalmasan kényelmetlen és fájdalmas a kisfiamnak a kenguruban való tartózkodás, akkor miért vigyorog meg örül ezerrel amikor a kenguruban van, ahelyett hogy üvöltene mint a fába szorult féreg?
2012. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12-es: talán azért, mert van testkontaktus hordozáskor, kifelé fordítva figyeli az érdekes világot, ringatva van stb. Ezek mind olyan dolgok, amik a baba figyelmét elvonják a kényelmetlenségről.

(Mellesleg engem az ortopéd orvos, a gyerekorvos, a védőnő és gyógytornász is óva intett a kengurutól...)

2012. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13-as: befelé van fordítva a kenguruban, 2 hónapos csak, nem lehet kifele fordítani még ilyenkor. Egyébként megnéztem egy mei tai-t egy ismerősömnél, teljesen ugyanúgy "ül" benne a baba, mint az én kengurumban. Kenguruból is van sokfajta, a mienkben terpeszben van a lába, nem lóg, a gerince sincs egyenesbe kényszerítve, mivel tulajdonképpen rám van "borulva" hordozáskor. Na mindegy, én nem vitatkozom tovább, csak az idegesített, hogy azok akik beveszik ezt a kenguru-parát, azt gondolják hogy milyen szar anya vagyok, amikor látnak minket az utcán sétálni, de ahogy öregszem egyre inkább belátom, hogy ha az ember állandóan azzal foglalkozik hogy mit gondolnak mások, akkor előbb-utóbb becsavarodik :)
2012. máj. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13. vagyok.

14-es: akárhogyis a testközelséget a baba mindenképp élvezi, akkor is, ha egy baromi kényelmetlen, rossz kenguruban van. És igen, tény, hogy van egy pár jó kenguru, de nagyon kevés. Megkérdezhetem, hogy a tiéket milyen (márka, típus)? Csak kíváncsiságból. De persze mindenki abban hordoz, amiben akar, én csak leírtam a véleményemet, információimat a dologgal kapcsolatban.

2012. máj. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Chicco go baby kengurunk van.
2012. máj. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!