Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok banánnal keverni a...

Szoktátok banánnal keverni a natúr joghurtot babátoknak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert egyiket sem szereti. De nyugodtan lehet, ha bírja a pocakja.
2012. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi sem, mert nekem sem nagyon ette egyiket sem, de simán lehetne.
2012. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Lányom szerencsére szereti, a natúr joghurtokat szinte mindig valamilyen gyümölccsel keverem (köztük banánnal is), és imádja őket.
2012. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Banánnal nem szereti, a banánt külön szereti a natúr joghurtot szereti de együtt nem, a natúr joghutot eredeti Bourbon vaníliával szoktam neki izasíteni szereti nagyon 1 éves
2012. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, csak nézd meg azért, mi van a joghurtban, és aszerint válassz, nem mondom, hogy ne a legolcsóbbat, lehet hogy azok között is jó, mindenesetre nézd meg.


Hipp-nek van isteni finom gyümölcs duett bébikajája, kb fele joghurt, vagy 35%-a, a többi 100% gyümölcs, banán őszi, sárgabarack.

Fel kell keverni, na ezzel szerintem neme lehet tévedni, reggelire imádja a babám. 9 hónapos kor előtt én nem adnám amúgy, nem tudom mennyi idős.


Szintén Hipp hamival vezettük be a joghurtot, a Müllerben kapható, 6*50gr-os kiszerelés, kb 500ft, 9 hónapos korától ezt kezdtem el adni Neki napi 1x, reggelire, Ebben minimális, 5% a joghurt, tökéletes a bevezetésre, és hogy egy esetleges allergia kiderüljön, ami persze úgysincs. :D

Abban is babán és őszi van, finom.

Ez után jött nálunk kb. 11 hónaposan a gyümi duett, persze eleinte 2 evésre is elég belőle egy üveggel (160gr). Másnapig áll el hűtve.

Csak ajánlani tudom.

(Nincs benne cukor, tartósítószer, stb)

2012. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam keverni banánnal, meg mindenféle gyümivel.
2012. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak azzal kevertem. Imádta!
2012. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!