Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chipolino Ava 2012 babakocsi!...

Chipolino Ava 2012 babakocsi! Használ valaki ilyet? Képek alapján mi a véleményetek róla? Nem tudom, meg merjem-e venni, nem fogom-e megbánni?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]


Igazság szerint - számomra - az ára nagyon kedvező, megnéztem élőben és tetszik is. De sajnos nem vagyok egy "babakocsi-guru", szóval nem igazán tudom, mire érdemes a vásárlásnál figyelni.

A hét hónapos lányomnak venném. Az eddig használt babakocsinkat kaptuk, szóval ott nem kellett a vásárlással bajlódnom, most viszont mindenképpen egy könnyű szerkezetűt szeretnék! Ez, ahogy az eladóhölgyek mutatták, tényleg annak tűnik, és valóban pár pillanat alatt összecsukható.


Mi a véleményetek róla? Megéri? És ha nem, akkor tudnátok ajánlani mást, hasonló árfekvésben?



2012. máj. 3. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz kocsik ezek,egy gyereket kibírnak.

[link]

ez kicsit olcsóbb,de ugyanaz..

2012. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tűnik valami strapabírónak,és nincs hozzá semmi.Esővédő,lábzsák(télre).

Nekünk ilyen van,igaz drágább de van hozzá minden és strapabíró.Van hozzá:esővédő,lábzsák,télre külön egy betét,karfa.

[link]

2012. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy jó oldal, ahol vannak hasznos infók babakocsikról!


[link]

2012. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ma vettem egyet a kislányomnak. Én második kocsinak vettem, utazáshoz, vásárláshoz..., mert amit állandóan használunk az egy nagyon kényelmes, de sok helyet foglal. Második kocsinak szerintem tökéletes!
2012. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!