Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek nem issza...

Van valaki akinek nem issza meg a lefagyasztott anyatejét a babája?

Figyelt kérdés
Még az elején az két hétben annyi tejem volt, hogy fagyasztgattam le belőle.Most lesz 6 hetes a kislányom és úgy érzem kevés neki a tejem.Ezért olvasztottam ki a tejemből.Öklendezett tőle szegénykém:(

2012. máj. 3. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk mind a kettő utálta, mondjuk olyan más volt a szaga is (nem büdi csak más)
2012. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém sem itta meg, mert keserű. Kóstold csak meg :) egyáltalán nem finom. A 6.héten van egy fejlődési ugrás és a tej is megváltozik. Rakd többet cicire, pár nap alatt be fog állni újra a kereslet-kínálat :)
2012. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem itta meg egyik fiam sem a lefagyasztott anyatejet. Pedig tele volt a fagyasztó velük. Aztán egyesével felolvasztottam és beleöntöttem a fürdetővízükbe. Legalább a bőrük szép lett tőle, és nem kellett kiöntenem.
2012. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: hogy erről korábban miért nem hallottam :( na ha lesz még 1 és ő sem fogja szeretni akkor a kiöntés helyett ezt választom :)
2012. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok

A védőnő mondta hogy ne öntsem ki a lefolyóba, hanem a fürdővízbe. Na jó, lehet hogy nem attól volt szép a bőrük, de jobb szívvel tettem a vízbe, mint a lefolyóba. :-)

De azért remélem haszna is volt! :-D

2012. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem itta meg a fiam sem. A szaga is teljesen más volt, olyan fémes. Kiborítottam mindet a lefolyóba.
2012. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem issza meg a pici. Még a fagyasztóban vannak, de hamarosan nem lesz helyük ott - lehet, hogy én is a fürdővízbe teszem?

Egyébként szörnyű, hogy mennyit "szenvedtem/szenvedek" a fejéssel (utálom) és aztán meg nincs rá szükség!

2012. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen a sok macera..."mibe fejjem,felcímkézzem,minden etetés után fejjem,de már hova tegyem, nincs hely".Most meg nem tudom felhasználni.Nekem a fürdővizes dolog elég bizar.
2012. máj. 3. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik fiam sem itta meg a fagyasztottat. Úgyhogy ki is öntögettem..Még a főzelékbe se szerették. Persze sajnáltam kiönteni, de ez van..
2012. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az enyém sem itta meg.

Más volt az íze és a szaga.

Így a fölösleget nem fagyasztottam, hanem apa fogyasztotta el.

2012. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!