Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretik a babák a meggyet?...

Szeretik a babák a meggyet? Hogy adjátok? Cseresznyét miért csak később lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én babám imádja mindkettőt! Turmixolva (a meggyet kicsi cukorral) eszi. Szoktam más gyümölccsel adni, pl almával, barackkal, vagy natúr joghurttal, túróval. Nagyon fini a meggyes túrókrém :-) Esetleg babakeksszel összetörve sűríteni lehet, úgy lakatóbb is, én mondjuk ilyen célra a 7-gabonás pelyhet használom. Persze utóbbiakat csak 8 hós kora óta adom (túró, joghurt, keksz)! A cseresznye héja hasfájást okozhat azt én is később adtam.
2009. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A meggyet főleg banánnal szereti a kisfiam, de múltkor meggyszószt csináltam neki husihoz, krumplihoz és nagyon ízlett neki.

11 hós kisfiú anyukája

2009. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, majd kipróbáljuk , de még csak 4 hósak vagyunk.
2009. jún. 23. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Babám egyik kedvence a meggy-banán turmix. Nem cukrozom, így is szereti, de magában fintorgott tőle.
2009. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A cseresznye szelet csinál, megcsikarhatja a babák pocakját, azért lehet csak később adni. Az első kérdésre válaszolni nem tudok, még nem kezdtük el a hozzátáplálást, mert még csak 3 hós a babám.
2009. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
cseresznyét a puffadás miatt nem javasolják-nálunk a meggy-őszi-banán kombinációt nem bírja abbahagyni :) mi is cukor nélkül adjuk
2009. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babóm még nincs 8 hós,de azt mondta a védőnőnk,hogy a levét kicsavarva lehet neki adni cseresznyét,meggyet is. Mivel a babóm nagyon hasfájós,szorulásos,én örültem hogy találtam valamit ami meghajtja.
2009. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!