Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eleget foglalkozom a babával?

Agi85 kérdése:

Eleget foglalkozom a babával?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos kisfiam. Minta baba.Első naptól átalussza az éjszakát,nappal is jól alszik, rengeteget eszik, cicből és cumisüvegből egyaránt,sosem sír, vagy ha igen akkor valami nagy baj van, mindenkivel elvan, mosolygós. A szomszédban lévő kisbaba miatt ébredünk fel és ilyenkor gondolkodom azon, hogy vajon a nagy idillben nem lehet-e valami baki.

Sosem altattam vagy nyugtattam cicivel, szerintem az evésre való, lehet h az elején igényelte volna jobban, nemtudom. A kapcsolatunk nem tudom, hogy sérült-e, túl korán került másik szobába stb. rendszer szerető vagyok és azt hiszem ez neki is tetszik. Nagyon jól elvan egyedül, mintha mi nem is kellenénk.Velem van mindíg, ha főzök a konyha közelében lévő hintában van, ha a nappaliban akkor a játszószőnyegen, azt nem mondhatom h nem foglalkozom vele, de azt érzem neki nem is kell senki. Egyszóval hiányzik a fiam.


2012. máj. 3. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel én ugyanígy csináltam mindent első naptól külön szoba meg minden. A nap 24 órájából 14et velem tölt azt a 10 órát meg mindenki szépen átalussza a saját helyén.Én a világon mindennel de mindennél jobban szeretem és attól nem leszek rossz anya hogy külön ágyban alszunk:)
2012. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!