Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával 40km-re...

3 hetes babával 40km-re nagyiékhoz anyák napjára?

Figyelt kérdés
Mind a 2 nagyi szóval még nem is csak 1 helyre mennénk. Bevállalnátok?
2012. máj. 1. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

egy napon nem, de 2 nap, igen!


nem egy akkora távolság az a 40km :D


anyósomék 30km-re laknak, minden héten 2x megyünk 2 hetes korától... fél óra sincs az út ;)

2012. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Simán. Megeteted, beteszed a hordozóba, elindultok és nagy valószínűség szerint fel sem ébred az alatt a rövid út alatt.

Mi már 1 hetessel mentünk, mindkét gyereknél nagyszülőkhöz vidékre, pár hónaposan Hajdúszoboszlóra (3 óra), háztólházig aludt...

Minél kisebb sztem annál könnyebb még velük utazni

2012. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
úgyis biztos átaludná az utat. Én lehet, hogy még ezt a rövid távot is megszakítanám mondjuk egy kávézással fél úton, addig a kocsit is át lehet szellőztetni, és a babát is. :)
2012. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Persze, átalussza az utat. Csak ne öltöztesd túl, egy body elég, arra figyelj ha leizzad a háta (kisfiam nagyon izzadós) ne érje huzat.
2012. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat nem is az autózástól inkább az új környezettől, új baciktól stb félek de én paramami vagyok :D

De nem lennénk csak vagy 20-20 percet mindkettőnél.

2012. máj. 1. 15:30
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

ne hülyéskedj, 20 percet? :)


megeteted otthon, elmentek, mama babázik, te PIHENSZ! majd a következő etetéskor átmentek a másik mamához :)

3 hetes semmit nem fog fel az új környezetből, ha te ott vagy akkor nem fogja hiányolni a kiságyát vagy a nappali kanapét :)

2012. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Sztem nagy ügyet csinálsz ebből,mi kisfiammal mikor 2 hetes volt 130km-t autóztunk anyósékhoz,megettem mielőtt elindultunk végig aludta simán.Sosem volt ilyenből probléma 3 óránként evett mindig,sok helyre mentünk már,sok helyen voltunk.
2012. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
vigyél textilpelust, többet is. Ha kiszálltok a kocsiból, azzal árnyékold a babát. Mindenkinek szólj, hogy feltétlenül mosson kezet, és terítsen magára tiszta textilpelust, ha felveszi a babát.
2012. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Túlparázod. Öthetessel a Balatonon nyaraltunk. :-))

Az utazás semmi, észre se fogja venni, a bacikól meg félheted, de felesleges, főleg ha szopis.

A házból se viszed ki ezek szerint?

A 20 perc meg végképp túlzás! Vigyél mózest, babakocsit, bármit, amiben kényelmesen alszik, ne legyen egész nap a hordozóban, te meg élvezd, beszélgess, egyél-igyál (mindkét nagyi tutira ki fog tenni magáért), pihenj, aztán ha úgy érzed, már sok a jóból, akkor gyertek haza. A picinek fel se fog tűnni, hogy valami másként van, mint szokott. :-)

2012. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Másfél hetes babával 230 km-t mentünk.

Mivel megtaláltam a számomra megfelelő orvost, csak tőlünk 230 km-re, így ott szültem, ahol ő dolgozik.


Semmi baja nem volt a lányomnak. Megálltunk 2 óránként és megszoptattam, büfi, pelenkacsere. Picit pihentünk, majd mentünk tovább.

2012. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!