Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindegyik babakocsi 15 kg-ig...

Mindegyik babakocsi 15 kg-ig terhelhető? A 17 kg-os fiamnak kellene egy könnyű sportbabakocsi.

Figyelt kérdés
július végén lesz 2éves.17 kg.Van 2 babakocsink is,de nem birja el,az egyik hauck malibu,imádjuk,csak sajnos az olyan,hogy nagyon közel van a váz a kerékhez,és mivel már 17 kg a fiam,hozzáér a vázhoz a kerék,és nem forog....ha feljebb lenne a váz,elbirná..a másik kocsink bergon,az nagyon nagy meg nehéz,meg most nem is működik.Tud már természetesen menni a fiam,csak sajnos nem lehet vele elindulni babakocsi nélkül,mert kitépi a kezét a kezemből,és elszalad,ki az útra...stb.Régóta próbálom "tanitani"neki hogy nem szabad,vagy itt jön mellettem és akkor nem kell fogni a a kezem...stb,de nem érdekli...szóval mindenképp kellene babakocsi.Nem tudtok olyat ami 15 kg-tól többet is elbir,könnyű,sport babakocsi?1hónap múlva megyünk külföldre nyaralni,oda mindenképp kell kocsi,de a hauckot már nem lehet tolni ha benne ül...
2012. máj. 4. 12:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni,hogy max.15 ezer ft-ért vennék ha lenne.
2012. máj. 4. 12:52
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

én nem tudok, csak erre a séta dologra szeretnék reagálni!

mi az, hogy kirántja a kezét??? meg, hogy kiszalad az útra??? sétálhat melletted ha nem akarja fogni a kezed???


ne haragudj, de ennél felelőtlenebb nem is lehetnél! igen is fogd meg a kezét erősen, hisztizzen nyugodtan, de te ne engedd el! ha így csinálod pár nap alatt megtanulja, hogy így kell sétálni és pont. vagy pedig még 4 éves korában is babakocsiban tolhatod, mert amíg nem tanítod meg addig nem fogja tudni!

2012. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ezt találtam, ami 20 kg-ig terhelhető:

[link]

2012. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Egyébként egyetértek a 2. válaszolóval: meg kell fogni a kezét és pont. Ha kell, akkor erősebben, hogy ne tudja kirántani. Ha erre most nem tanítod meg, akkor később sokkal nehezebb lesz.

2012. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Elviekben csak 15kg-ig terhelhetőek a normál kocsik, de a barátnőmnek Touragoo kocsija van ilyen:

[link]


(sajnos ahogy nézem nem lehet ilyet kapni a Brendonban, pedig az új ára 17e Ft volt így kissé borsosnak érzem a használtért a 15-öt, de mindegy)


Ő tudta benne tolni egyszerre mind a kettő lányát, igaz kis pehelysúlyú gyerekek, de együtt azért 25-26 kg-t kitettek tuti ( a nagy 5 éves és 15-16 kg a kicsit nem tudom hány kg) tök strapabírónak tűnt nekem ez a kocsi, és könnyű volt irányítani, összecsukni és van valami füle amivel összecsukás után könnyű cipelni. Csak azért nem vettem meg anno, mert annyira nem tetszett (inkább én is hauck malibut vettem :))

2012. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én nem tartom magam felelőtlennek,mert mindent elkövetek hogy normálisan neveljem.Nem verem,próbálom ész érvekkel nevelni.Lehet rosszul fogalmaztam,kiszaladt VOLNA az útra,ha nem fogom meg.Van hogy nem engedem el,szoritom,de akkor üvölt ,földhöz veri magát....és nem azért mert nem nevelem,hanem dackorszakban van...más szituációban is csinál ilyet,ha nem az van amit ő akar.
2012. máj. 4. 13:20
 7/16 A kérdező kommentje:
ja,azt elfelejtettem irni,hogy hónapok óta ez megy,tehát pár nap alatt biztos hogy nem tanulja meg,nem most kezdtem el "nevelni".
2012. máj. 4. 13:21
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

szerintem is határozottabbnak kéne lenned és nem csak "tanítani"(idézőjellel) hogyan kell sétálni.

Ha most nem tanítod meg ne gondold, hogy később tudni fogja, egy 3 éves is simán el tud rohanni mert nem tud sétálni és akkor már nem igazán tudod majd betenni a kocsiba...

2012. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a linkeket,ha tudtok még küldhettek.
2012. máj. 4. 13:23
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem értek egyet a 2. válaszolóval, egyrészt nekem nem tűnik felelőtlennek az anyuka, mert nem akarja, hogy elszaladgáljon a gyerek. Másrészt 2 évesen még nem baj, ha babakocsiban tolják nem minden gyerek képes nyugodtan sétálni és ez nem csak nevelés kérdése. 2 lányom közül a nagyobbik még 3 évesen is volt, hogy elrohant. Toltam a kicsit valamin megsértődött és már ott sem volt. Szerencsére a kocsiktól való rettegést beletápláltam így soha nem az út felé szaladt. Azon kívül, hogy leszidtam amikor utolértem nem tudtam mit tenni. Kezét nem mindig tudtam fogni. Viszont leszokott róla, most lassan 5 éves és nagyon szépen körültekintően közlekedik, soha nem tépi ki a kezét az enyémből, mindig megáll ha szólok neki stb.

A kicsi viszont amióta tud járni szépen fogja a kezem, soha nem akart elrohanni vagy veszélyes dolgokat tenni (ettől persze még figyelek rá, mert az ördög nem alszik)


De szerintem ez tökre nem kapcsolódik a témához. Remélem megtalálod az ideális kocsit!

2012. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!