Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 9hos babának, hogy...

Majdnem 9hos babának, hogy vezessem be a túrót az étrendjébe? Mennyit tegyek először az ételébe?

Figyelt kérdés
krémsajtot, krémtúrót ehet? ha igen, milyen márkájút?
2009. jún. 23. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem még nem ehet,azt mondta a védőnénink,hogy a tejtermékeket 9 hónapos kortól kell bevezetni és először csak natúr joghurtot ehet
2009. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Natur joghurtot az enyém nem is ette.

Nyugodtan tegyél neki gyümölcshöz 1 kanállal, pár nap múlva 2 kanállal és így tovább.

Én a kecskeméti alma-málna bébiételhez kevertem, úgy isteni! 10 hónap után adj neki sajtot, krémtúrót ne adj neki, csak 1,5 évesen, esetleg 11-12 hósan Danone joghurt.

Csak óvatosan!

2009. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

21:04 vagyok

Túróról beszélek!!!

2009. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha anyatejes a baba, akkor 1 éves koráig ne adj neki tejterméket.

Amúgy, ha tápszeres lenne, én akkor is várnék még legalább 1 hónapot, és utána adnék neki síma túrót gyümölccsel.

Az ilyen bolti krémsajtok, krémtúrók felejtősek...

2009. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy miért nem ehet a gyerek ilyen idős korban tejterméket?A szüleink már 3 hónapos kortól adtak tejtermékeket,sőt,ha az anyukának nem volt elég teje,azt kétharmados tejjel pótolták.Arról már nem is beszélve,hogy tápszer sem volt,és tejbegrízen nőtt föl sok gyerek.Egyik sem volt allergiás,sem egyéb baja nem volt.Nekem sem,és a gyerekeimnek sem.

Az ő immunrendszerük meg az emésztő szerveik jobbak voltak,mint a mostani gyerekeké?Csak azt hallom,hogy nem szabad,de senki nem indokolja meg hihetően,hogy miért nem ?

2009. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
allergia alakulhat ki,ezek a tejek már nagyon mű izűek. világ életemben imádtam a tejet, de most már elég viz izűek, izetlenek.
2009. jún. 23. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Megint kezdődik. Utolsónak: elég elolvasni a hozzászólásodat ahhoz, hogy lássuk, mi a probléma a különböző ételek korai bevezetésével. :S
2009. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21:06 -os válaszolo olvas utána! Én már tudom hogy mért ne .
2009. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21.06!Anno milyen füvet legeltek a tehenek,,milyen földről,és milyet ma?Anno mit ettek,és mivel tömik őket ma?Ez csak 2 példa,sok van még...
2009. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!