Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fogyókúrás módszerrel...

Milyen fogyókúrás módszerrel sikerült megválnotok a szülés után felszedett kilóktól? Nem pár kilóra gondolok, ami lement magától, hanem 15-20kg-ra.

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Norbi update
2012. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

két és fél éve 82 kilóval mentem szülni, most 58 vagyok :)


Sajnos kis "kényszer" miatt kellett életmódot is váltani, mivel olyan gyógyszert kell szednem egy bizonyos betegség miatt, ami mellett be kell tartani szigorúan a diétát, mert különben hasmarsot kapok épp ott ahol ér (bocs...)


Teába, kávéba kizárólag édesítőt iszom. Üdiítőt csak cukormenteset. Ivólé, 3in1 kávé, bolti kakaó, péksütik,tészta,banán,bab, kenyér tiltólistán van.

Rizs helyett sült, vagy főtt krumpli (rizsbe kb 70-80g szénhidrát, a krumpliban 30g van). Sokkal jobb eredményt ettől úgy lehet várni, ha mozog is az ember lánya a diéta mellett. Nekem ez a "pár" kiló úgy jött le, hogy csak annyit mozogtam amennyit a kisfiam után kellett rohannom.

2012. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5 hónapja kezdtem aerobicozni (heti 2-3), elhagytam a vacsorát, meg a többi étkezés mennyiségét is kevesebbre vettem. 90 %-ban csak vizet iszom, csokit, nasikat megpróbálom kerülni. Néha egy pici azért becsúszik. 1,5 hónappal ezelőtt emellé elkezdtem még futni, napi 30 percet, este, mikor már alszanak a lurkók, és 1 hete iszom a forever lite ultrát. Eddig 10 kg minusznál tartok, és még szoptatom a 14 hónapos fiam. MÉg kb 5 kg-t akarok leadni, remélem, azt is sikerül nyárig.
2012. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Káposzta leves diéta. Nem kell koplalni, nekem az nem menne. Elsőre lement 4 kg, remélem következonek is lemegy ennyi, és apránként meg lesz a 20 kg mínusz.
2012. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A szénhidrátot úgy értettem, hogy ami csak szénhidrát pl cukor, kenyér vagy tészta.
2012. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

2 hete lifetilt diétázom, ahogy elnézem, gyakorlatilag fehérjediétán vagyok, vacsora mindig fehérjeturmix, nekem segít hogy le van írva mikor miből mennyit, már első héten lement a masszív plusz 4kilómból 3, kisebb adagokat eszek, kenyér az 5 napos forgódiétában talán 3szelet van összesen, tészta semmi, rizs 2 kanállal, 1 szem újkrumpli,minden más csak tej, tojásfehérje, zöldség, hús, hal, olajos magvak, kefír. Semmi üdítő, semmi nasi. És akkor még nem tudtam rászánni magam a napi tornára és a heti 3 futásra, ha azt is hozzátenném....itt találsz étrendeket:


[link]

2012. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Abban ugye mindannyian egyet értünk hogy egy pici gyerek mellett a legutolsó gondolatod egy hosszú nap után vagy előtt a test mozgás :) Én mindig csinoska voltam de mikor terhes lettem már az első hónapokban kúsztak fel a kilók (hozzáteszem nem a haláli falástól) én sosem ettem mértéktelenűl mert hogy én kettő helyett eszek :) Ennek ellenére egy viziló nézett vissza rám a 41. héten! De nem bántam, gondoltam majd a szoptatás alatt lemegy :) Erre egy hónapig szopizott a kincsem utána elfogyott a tej..... Így jött a tápszer és maradtak a kilók! Emlékszem sírtam mikor mértem magam mert ugye a kaját kívántam de mozogni nem volt energiám :( Ekkor rátaláltam a Hoodia P57-re :) Most ez olyan tele shop-os volt :) Szóval rendeltem egy ilyet egy olyan oldalról ahol garit vállaltak rá! És hát bevált! Most így nézünk ki a drágámmal :)

[link]

2012. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!