Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ilyenkor mi történik?

Most ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
Colief cseppeket adok a tápszerhez ,mert hasfájós a kislányom aki holnap lesz 2 hónapos...eddig 1x fordult csak elő,hogy kaja idő előtt 30percel,ahogy a tájékoztató írja belecseppentettem a kajájába,de kisasszony 2órával később volt hajlandó megenni....a kérdésem mi van akkor ha többet áll a tejbe a csepp és később ette meg a pici?Nem lesz baja?
2012. máj. 4. 19:27
 1/7 A kérdező kommentje:
az fordult elő először,hogy így a cseppes tápot 2órával később ette meg nem az,hogy kaja előtt 30percel tettem bele :D
2012. máj. 4. 19:28
 2/7 ANDREA21 ***** válasza:
szerintem nem lesz baja, de inkább kiskanálba tegyed és úgy add neki egy kis tápszerbe keverve, vagy itass utána vele pár kortynyi tápszert
2012. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lenyeg, hogy a colief kb. 37-40 fokos filyadekban fejti ki a hatasat. A tapszert max. 2 orat szabad szobahon tarolni, majd ki kell onteni. Ujramelegiteni sem nagyon szoktak, foleg, ha mar beleivott a baba. kerdes, hogy meleg volt-e meg a tapszer.

Egyebkent enikyenkor ujat csinalnek. Mondjuk nem tudom, nektek hasznal- e a colief, de azert durva, hogy 4000 ft es pont egy hetig eleg. Nekunk nem jott be, ket hetig adtuk, utana nem vettunk tobbet.

2012. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsanat az elirasokert, csak telefonon konnyen felreutok.
2012. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi.mindkét tipp jó ötlet :D nekünk bejött eddig :D azt mondják elég 1 hónapig hát én is furcsáltam 7ml minden evésnél 4csepp(napi 28csepp adható) hát kiderül...nem volt meleg már mikor ette(szobahő),de érdekes hidegen jobban csúszik neki.hát 3hónapos kor után elmúlik a pocak fájás remélem így 1hónapot kell kibírni még aztán meg a fogzás :P mindig lesz vmi
2012. máj. 4. 22:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked is nagyon pépes majdnem folyós és napi több kakija volt mikor adtad neki a coliefet?meghajtja őket?
2012. máj. 4. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, irni is akartam, hogy az osszes hatasa annyi volt, hogy legalabb a kakival nem szenvedett a lanyom, mert a napi egy biztos megvolt tole. Picit mintha hashajto hatsa lenne.

Ja es biztos nem lesz eleg egy honapig sajnos.

A lanyom hasa sajnos meg most is faj neha, pedig mar 4,5 honapos. De orulok, hogy nektek bejott.

2012. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!