Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szokott olyan lenni, hogy...

Szokott olyan lenni, hogy pozitív teszt után mensi és negatív teszt? Ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Többnyire biokémiai terhességről volt szó...és ez spontán vetélés tünete lehet.
2012. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az énszerintem némi fájdalommal is jár, valószínű a teszt volt rossz.
2012. márc. 28. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
A spontán vetélés, a terhesség nagyon korai szakaszában külön fájdalommal nem jár,sima mensis vérzés, pici görcsölés, szóval mint a menstruáció.. Sok nő ezért észre sem veszi ha terhes volt, úgy tudja, hogy "megjött".
2012. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előttem szòlò mondta,pont igy volt nàlam is..pozi teszt után nega teszt, és meg is jött..sajnos..de tovább probálkozunk...
2012. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos én is így jártam tavaly nyáron.

Spontán vetélés....

Most 17 hetes terhes vagyok.

2012. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak!

Elindul a folyamat, csak esetleg nem megfelelően fejlődik a magzat és még korán kilöki a szervezet, vagy nem megfelelő a beágyazódás, stb.

Szóval volt baba, de valamiért nem tapadt meg.

Én is jártam így, pozitív volt mensi előtt, utána mégis megjött!

Úgy voltam vele, hogy inkább még most történjen ez,mint később tizen- vagy huszonvalahanyadik héten!!

Után a harmadik próbálkozásra összejött! :)

19hkm

2012. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szó szerint így jártam én is, mint az előttem szóló, és a véleményem is ez! Most nagyon drukkolok magamnak, hogy összejöjjön a baba!!!!
2012. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és drukkolok a próbálkozóknak:)
2012. márc. 29. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!