Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van nappal ébren 1-2...

Mennyit van nappal ébren 1-2 hónapos babátok? Akkor mi történik, mit csinál (tok)? Ilyenkor már magukban is elvannak kis időre? Akkor mit csinálnak? A falat nézik, vagy már játszószőnyegen nézelődnek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

1-2 hónaposan többnyire csak esznek és alszanak.

Ilyenkor MÉG magukban is elvannak kis időre. Nézelődnek, pihennek.

Az enyémek szerették ebben a korban a kiságy feletti forgó-zenélőt.

2011. júl. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak forgó-zenélő. 2-3 hónaposan sem szerette a játszószőnyeget. Most 4 hós, de nem teszem rá, minden mással nagyon jól elvan. Ilyen pici korban még csak amit a kiságy fölé tudsz akasztani, azt nézik. Én még énekeltem neki, járkáltunk a lakásban, nagyon szeretett/szeret nézelődni.
2011. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Durrellina válasza:
Az én lányom 7hetes. Etetések után büfi, kb 10perc kóma, aztán ébren van kb másfél órát. Ilyenkor játszószőnyeg(nagyon élvezi, már "beszélget" a játékokkal),pihenőszékben odateszem a konyhába az asztalra, nézi hogy mit csinálok, közben végig beszélek hozzá, vagy leteszem a földre miközben teregetek, nagyon érdekes neki az a sok színes "rongy". Nem bírja sokáig egy helyen, a max. az kb.20perc. De így váltogatva szépen ki lehet húzni az éber időszakát.
2011. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!