Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 8 hetesen (tápszeres...

Akinek 8 hetesen (tápszeres baba) már átaludta az éjszakát, azoknak hogy alakult a napjuk?

Figyelt kérdés

Tehát hogy evett a baba, hány órakkor, hányszor? Többet evett egy evésre?

És hogy ékszaka aludt végig, attól a nappali alvások ugyanannyi volt, vagy többet volt fennt a baba?

Most éjszaka aludta át a fiam az éjszakát.8 hetes. Vajon ez csak egyszeri alkalom, vagy mostmár át fogja aludni a többi éjszakát is?

Hogy alakítsam az etetéseket? eddig 6x etett (6,10, 14, 18, 22, 02 órakkor)


2009. jún. 24. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 7 hetes volt, mikor először aludt, este 10-től reggel 6-ig. Utána még kb. 2 hét volt mire ez az alvás teljesen beállt. 6, 10, 14, 18, és 10-kor evett. Azt hiszem 120 milit. napközben aludt kb. 40 percet tizórai után, déután pedig kb1,5 órát. Most 6 hós, este 9-től reggel 7-ig alszik, utána reggeli, és még általában alszik kb. 1 órát. A délelőtti lassan kezd kimaradni, de délután még mindig alszik 2 órát, 2-4- ig.
2009. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 8 hetes a babám, pont ma:) Nekem kétszer volt, hogy egyszer aludt 5-ig, másodszor meg 6-ig. Így felborult az egész nap és nem is jött ki a 6 kaja. Éjjel az volt a problémám, ha mondjuk felkelt 2 körül nem akart visszaaludni. Éppen ezért most a következőt csinálom: 6:30,10,13:30,17,20:30,3. Persze vannak csúszások, de az esti 20:30-hoz ragaszkodom. Mi 130-at eszünk. Hajnali 3-kor én veszem ki az ágyból, álmában megetetem és vissza. Fél 7-kor sem kel magától. Ma pl. 7-kor keltegettem én, de már ébredezett. Nekünk most ez így működik, többet kevesebbszer még nem merek adni neki. Ha kérdésed van, nyugodtan írj.
2009. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne köteles ragaszkodnotok a hat etetéshez, nekem 8 hetesen már 4 óránként evett, napi öt kaja. Meg szerintem nem kellene reggel kelteni a babát, nekem addig aludt, ameddig meg nem ébredt magától, legfeljebb kimaradt a tizórai, na bumm, nem történt semmi. ÍGy is kb. 80 dekát hizott havonta. Első válaszoló voltam.
2009. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!