Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul csinalok valamit?...

Rosszul csinalok valamit? Neha ugy erzem hogy 4,5 honapos kisfiamnak teljesen mindegy hogy en vagyok-e vele vagy valaki mas.

Figyelt kérdés
Nem erzem hogy ragaszkodna hozzam, egy teljesen vad idegennel is nagyon jol elvan, en olyankor csinalhatok barmit ram sem figyel, s ha ketten vagyunk csak nyuglodik. Pedig ugy erzem hogy eleget foglalkozok vele. Neha olyan mintha nem is tenne kulombseget koztem es mas kozott. Tudom hogy hulyesegnek tunik, de igy erzem. volt meg valaki igy ezzel?
2009. jún. 24. 10:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, es nem hiszem hogy rideg lennek vele mert nagyon sokat szeretgetem es puszilgatom.
2009. jún. 24. 10:25
 2/5 anonim ***** válasza:

szia! szerintem a Te babád is igazi társasági ember :)

az én 8 hónapos fiam is ilyen nagyon régóta. már a postásnak is úgy örül, hogy sikongat, kacag neki. nekem meg nyűglődik. a nagy családi összejöveteleket egyenesen imádja! én újabban rendszeresen hívok vendégeket :)

2009. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem használd ki a helyzetet. Az én fiam is ilyen volt, de most 8 hósan levakarhatatlan. Kb. 2 hónapja kezdte ezt, hogy anyamániás lett. Csak velem akar lenni a nap minden percében. Ami lássuk be elég fárasztó. Apával sincs el, pedig kezdetektől nagyon sokat foglalkozik vele, szeretgeti, játszik vele. Amint eltűnök a gyerek látószögéből, azonnal sírni kezd. A mosogatást is úgy oldom meg, hogy a férjem közben sétál a konyhában a gyerekkel, hogy lásson. Remélem hamar javul a helyzet, mert ez is elég kiborító hidd el.
2009. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az is baj hogy nagyon sokat foglalkozol vele és "az agyára mész". Próbáld meg hogy többször hagyod magára,had játszon,nézelődjön,lefoglalja magát.Én sokszor szoktam lesni mit csinál,és halkan kuncogok rajta.Hirtelen besurranok és nagy vigyorral fogad :))
2009. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
O még kicsi a ragaszkodáshoz.Nálunk is így volt,most kezd megváltozni a helyzet,9 hós és kezd anyás lenni,sokszor bújik hozzám és már fél az idegenektol.Szóval ne aggódj,ez a dolog teljesen rendben van!
2009. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!