Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paradicsomos krumplit csinálok...

Paradicsomos krumplit csinálok 10 hós kisfiamnak csirkemellel. Főzhetem együtt a husit a paradicsommal, krumplival? Hogy tehetném még finomabbá?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Főzheted egy edényben, de szerintem ne egyszerre tedd fel, mert különböző a főzési idejük. Először a husit, utána a krumplit, legvégül a paradicsomot (szerintem hámozd le előtte és a magvait is próbáld kiszedni). 10 hónapos babának szerintem már lehet egy-két fűszert használni (bazsalikom, kakukkfű, babérlevél pl.), pici sót. Én mondjuk vettem olyan "vegetát", amiben csak zöldségek vannak megszárítva, semmi mesterséges adalék és só nincs benne, viszont rengeteg zöldség, amitől nagyon jó ízű lesz az étel. Husit is be szoktam szórni vele, illetve levesekbe, főzelékekbe is teszek belőle.
2009. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!