Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudom osszehangolni a...

Hogy tudom osszehangolni a ket baba napirendjet? 6 es 22 honapos

Figyelt kérdés
a pici meg cicin alszik, es a problema, ha megprobalom, hogy egyedul aludjon el, ahogy olvasom hagyni sirni es bemenni hozza otpercenkent vigasztalni , akkor a masik /a nagyobb/ nem tud elaludni a sirastol *\ milyen napirendje van akinek korul hasonlo koruak a gyerekei?

2012. máj. 6. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyenkor nem volt egyforma a napirend.

A pici 2* aludt, délelőtt, és du. egyszer-egyszer. a nagy meg délben.


Abból jó, hogy tudtam velük külön foglalkozni.


AMúgy meg káosz.


Délelőtt a pici a babakocsiban aludt, akkor mentünk boltba, játszótérre, stb....


Hazaértünk, ebéd, a nagy aludt, a pici fent volt, mire a nagy felébredt addigra lett álmos megint a pici..

Így mindig aludt valaki...


Most, hogy a kisebb is csak egyszer alszik lett nagyjából azonos a napirend. Viszont a nagy már nem alszik délben a legtöbbször. :(


ÍGy vége a nyuginak.

2012. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 21 hónap van a gyerekeim között, de a nagyobb nem aludt el egyedül. Egy megoldás maradt: kicsit rákapcsolni a cicre, a nagy mellé odaülni és várni, hogy mind a ketten elaludjanak. Utána elzsibbadva valahogy felállni, nehogy felébredjen a kicsi és átvarázsolni az ágyába. Nem egyszerű feladat, de megoldható. A probléma csak az volt hogy gyakran nem aludtak ugyanabban az időben.
2012. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
masodik valaszolotol kerdeznem, hogy az allando cicin elalvassal nem volt gond? en is igy probalom oket altatni, hogy a pici a cicin, akar almos akar nem, akar ehes akar nem, csak hogy a nagy el tudjon aludni. Valoszinuleg ez nem jo megoldas, es egyre jobban raszoktatom, a cicin alvasra, mi lesz, ha mar nem lesz tejci?!
2012. máj. 6. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!