Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos Babánkkal utazhatu...

Két hónapos Babánkkal utazhatunk-e repülőn? És vonaton?

Figyelt kérdés
Elsősorban a Baba szempontjából kérdezzük. Nem stressz-e ez neki, szabad-e már ilyenkor, tapasztalatok? Köszönjük előre is!

2012. máj. 4. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hós volt mikor utaztam vele. nem volt gond, söt élvezte, nézelödött, teljesen elvolt.

Sokkal nagyobb stress neki 14 hósan 10 óra repülö út, de ezt is kibírta.


Kérdés mennyit utaztok, mert azért 10 órás útra nem mennék egy ennyi idössel.

2012. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hóssal mentem, rémálom volt ,pedig csak 2.20 perc volt az út. Már a várakozás kifárasztotta,mire gépre szálltunk ordított. Nem tudott aludni a gépen,mert elől ültünk és zörögtek a stewardessek. Az utolsó órát is ordítással töltötte.Le fel mászkáltam vele. Számoltam a perceket. Visszafelé hála Istennek elaludt és leszálláskor ébredt,persze sírva :))) Nagyon megviselte. Én azt mondom minél kisebb a baba annál jobb!!!! És idővel egyre nehezebb!!!!!
2012. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem amúgy a védőnő azt mondta ,hogy 3 hónapos kora előtt ne repüljek és ne utazzak hosszú távra vele.Aztán végül 7 hónapig vártam. Nem tudom mikor merek újra repülőre szállni :))) Már nagyon érik a dolog:))Most lesz egy éves. De félek vele elindulni...
2012. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!