Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 3 hetes kislányom...

Mit tegyek? 3 hetes kislányom két napja csak 1 órát alszik egyhuzamban. Állandóan felsír.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a hasa fájhat-e, mert nem mindig húzza fel a lábát. Már mindig mérem, hogy eszik-e rendesen, de 80-100g között mindig szopik. Hagyjam sírni? Vagy mit tegyek?
2009. jún. 24. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sírni semmiképpen ne hagyd. azért sír mert baja van. tuti a hasa. kaja után büfiztesd meg 10 percig.ne aludjon rögtön evés után.:)
2009. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig büfiztesd, ahogy az 1. v. is írta.

Ne hagyd őt sírni, még nagyon picike, ok nélkül vagy hisztiből még nem sír, csak ha tényleg gondja van (ennyi idősen nem lehet "elrontani", ettől ne félj)

2009. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne hagyd sírni. Nem hisztizik még ennyi idősen. Nem szabad hagyni sírni, tudja hogy számíthat rád.

Mi is egy hete vagyunk túl egy ilyen időszakon most 4hetes a pici. 2 napig nem bírtam vele sírt nem akart aludni össze-vissza akart enni, de ugyanígy rendben megette a 80-110at... A védőnő azt írta fejlődési ugrás volt.

Csak úgy tudtam elaltatni ha az alkaromra fektettem hasra és elalva tettem az ágyába de úgy is többnyire felébredt és kezdtük elölről :-( Büfiztesd kitartóan, ha leteszed de sír vagy tekereg valami még biztos van bent.

Légy kitartó ha jó pár napig nem múlik esetleg kérdezd azért meg a védőnőt vagy doktornőt.

Kitartás!

2009. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat!
2009. jún. 24. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!