Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik mosható pelenkát használn...

Akik mosható pelenkát használnak, mivel mostok?

Figyelt kérdés
Mosószerre, és "öblítőre" is kíváncsi vagyok, főleg olyanoktól, akiknek színes pelenkájuk van.

2012. máj. 6. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ariellel,Bioponnal(citromos),ecettel öblítettem,öblítőt ezekhez nem is jó használni.Bár nekem fehér alapon barna macis volt.
2012. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mosódióval mosok, ecettel öblítek.
2012. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosódióval és mosószódával mosok és ecettel öblítek. Nem csak a pelussal csináltam ezt, hanem a saját ruháinkkal is.
2012. máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hallottam, hogy a mosódió nem tesz jót a pelenkáknak a nagy szappantartalom miatt, ez nem jelent problémát?
2012. máj. 8. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem hallottam. Biztos jobb neki mint a sok vegyszer ami a mosószerben és az öblítőben van.
2012. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ecoverrel, meg mosószódával is szoktam. Ha elfogy néhe elindítok egy mosást denk mittel, de azt nem szeretem, mert az nem ökobio.

Azt hogy a mosódió nem jó, már én is hallottam.

2012. máj. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én igaz, nem moshatópelusozok (csak akartam, de nem volt "kezdőtőkém" az induló készlethez).

Ott kimondottan a mosódiót javasolták.


Viszont én sokáig mosószódáztam és mosódióztam.

A mosószódától nagyon kemény, sprőd lett minden, hiába ecetes öblítőztem. A harisnyát alig tudtam feladni a lányomra, olyan merev lett. Mintha nem öblítené ki a gép a ruhából.

A mosódiótól meg büdös és koszos maradta ruha. (a színesekhez nem jött be a mosószóda, mert fehér foltokban benne maradt - valószínűleg tényleg nem tudja a gép kiöblíteni)


Így most feladtam zöld elveimet, és aldi folyékony mosószerrel mosok. Ha nem használok öblítőt, sztatikusak a ruhák, és ráznak :D

2012. máj. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mosódió nekem nem csak a pelenkákhoz ért egy nagy kalap kakit, de a ruháinkhoz is ... Csúnya, szürkék lettek a fehérek, foltos maradt minden. Úgyhogy én, a természetes anyagok nagy híve, alig vártam, hogy az Ariel mindent helyrehozzon :-) Szeretem az Ecovert is, de azt is csak a színes ruhákhoz használom, mert attól is elszürkül, mosószóda ide vagy oda.
2012. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!