Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyereknek nagyon...

1 éves gyereknek nagyon ártalmas a klíma? Milyen baja lehet tőle?

Figyelt kérdés
A férjem nem képes felfogni, hogy egészségtelen, ha kint 32°C van, bent a kocsiban meg 24°C. Már akkor is rendszeresen klímázott, mikor a gyerek még csak 4 hónapos volt. Mindig mondta, hogy takarjam be és kész. Ma is bekapcsolta a kocsiban, pedig mondtam neki, hogy le van izzadva a gyerek. Csak megfázhat, vagy komolyabb baja is lehet?

2012. máj. 6. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Komolyabb baja is lehet,remélhetőleg nem tölt sok időt a kocsiban. de ha mégis és apa mindenképp ragaszkodik a klímához,akkor legyen kicsi a különbség a kinti és a benti hőfok közt. És nem baj ha teszel valamit az arca elé.
2012. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ekkora különbség ne legyen semmiképp, és mindenképp tisztíttassátok ki a klímát, mert megtelepszenek benne a baktériumok, amit utána "befúj" az utastérbe, tüdőgyulladást is okozhat.
2012. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg van olyan oldal, ahol a klíma káros hatásairól írnak? Talán kicsit komolyabban venné.
2012. máj. 6. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ki van a klíma tisztítva akkor nem lesz baj. Kisfiam 5,5 hónapos volt amikor mentünk nyaralni, mivel nagyon meleg volt így klímáztunk. 25-re volt állítva. Nagyon jól érezte magát, egész úton (4 órás út volt). Nem takartam be. Póló és vékony hosszú gatyó volt rajta meg zokni. Nem fázott meg.
2012. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk pont most "tett be" a klíma, pedig nem 10fok volt a különbség a kinti és benti hőmérséklet között. :(

Az én orrom és a gyereké is folyik, kapar a torkunk...

(Nem saját autóban utaztunk) :(

2012. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!