Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A játékhíd alatt szétvetett...

A játékhíd alatt szétvetett kezekkel mereszti a szemét. Sokkolja a látvány?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy tetszik - e neki, vagy " fél tőle". 2,5 hónapos baba, legtöbbször tetszik neki, rugdossa, megérinti, nézegeti, de néha a fentieket csinálja: a két kis keze két oldalon, a lába mereven kinyújtja, és annyira nézi, hogy nem is pislog, kimeresztett szemmel. Szerintetek? Elvigyem ilyenkor onnan, vagy élvezi a dolgot?
2012. máj. 7. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem koncentrál és a kezei többet akarnak mint amit az agya tud.


Az egész mozgásunkat az agy irányítja. Ezt majd késöbb i látod hogy képes lenne ülni, de az agymég nem érett rá ezért nem tud felülni stb...


A szemei látják hogy azt megkellene fogni, de nem tudja irányítani a kezét. Ami teljesen normális, mert fogni 3-4 hós koruk krül kezdenek el, akkor is elöször csak azt amit a kezébe adsz, majd ezek után tud koncentrálva nyúlni.

2012. máj. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányom örömében csinálta ezt, le dermedt, megfeszítette magát, kinyújtotta kezét lábát, mint aki koncentrál, majd hirtelen elkezdett kapálózni, berregett, fújt, hörgött, vigyorgott, kalimpált kezeivel lábaival, nagyon cuki volt, olyan fejeket vágott hogy csak na:)

Később már ügyesen meg is tudta fogni a csüngő csörgőket, elkapta, és percekig fogta, forgatta, nézegette.

Szerintem nem fél, csak nagyon figyel!

2012. máj. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A babád gondoltatai: ez meg mi és miért van ott és hogyan kéne megnézni, megszerezni.

Tanul és fejlődik a picid.

Ha vmi nem tetszik a kicsiknek,, azt meghallod:)

Üdv két csemetés

2012. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!