Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogosan esik szarul, hogy a...

Jogosan esik szarul, hogy a férjem nem köszöntött fel anyák napján a 7 hónapos fiúnk nevében? Vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
Tudta, hogy ez nekem fontos. Sőt, még virágosnál is volt, mert persze anyósomnak vett virágot...
2012. máj. 7. 08:39
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha az anyjának vett, neked meg nem, akkor nem elfelejtette, hanem nagyon figyelmetlen volt veled szemben. Jogos a haragod, de azért nem válóok.
2012. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
65%
Jogos a fájdalmad, de hidd el, sokan vagyunk ezzel így, sajna. Meg kell nevelni a férjeinket. Mondd el neki mindenképp, hogy ez neked fáj, hogy tanuljon belőle, és figyeljen oda erre. Arról nem is beszélve, hogy te a későbbiekben sem taníthatod meg a kisfiadnak, hogy hogyan ünnepeljen meg téged, ez az apák dolga lenne, akárcsak a húsvéti locsolás.
2012. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
75%
Jogos, de csak azért, mert ezekre a figyelmességekre a szülőnek kell megtanítani a gyereket. Nőnapra, anyák napjára pedig az apának.
2012. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
42%

Anno engem sem köszöntött fel, nem is vártam, mert nem ő a gyerekem.

Anyák napja szerintem kicsit fel lett tuningolva, kb. mint a Valentin nap. Jó üzlet a virágosoknak.


Nekem éppen elég, ha a 2 évesem átöleli a nyakamat, és puszit ad. Azt meg szokott szinte minden nap, egy anyának kell ennél több?

:)))

2012. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem érthető hogy szarul esik, de ne nagyon vedd a szívedre, a férfiaknak nem ugyanolyan egyértelműek ezek a dolgok, mint nekünk, mert ők túlságosan racionalisták.

Valószínű úgy gondolta, hogy majd a fiad vesz virágot, ha elég idős lesz hozzá:)


De addig se aggódj, az oviban majd kapsz olyan anyák napi köszöntést, hogy csak csuda:)


Addig meg isten éltessen téged anyák napján ( a fiad nevében:D)

Tessék, mondjuk azt, hogy ő küldi:


Anyukámat meglepem, de kicsi a tenyerem

Nem fér bele annyi virág amennyire szeretem.

Kis kezemmel mit adhatok? csak az egész világot;

vagy tán, ami ennél is több, e néhány szál virágot.

2012. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Persze, nem válóok, de én mondtam neki előre, hogy szeretném, ha a fiammal felköszöntenének. Végülis ez életem első anyák napja anyaként. Mondta is hogy rendben, csak szóljak neki mindennap mert el fogja felejteni. Aztán mégse történt semmi. :(

Most meg úgy érzem, hogy szar anyának tart, mintha nem érdemeltem volna meg.

2012. máj. 7. 08:45
 7/56 anonim ***** válasza:
67%

Nekem furcsa, mert az én párom már akkor virággal köszöntött mikor még csak pocakos voltam a babánkkal. Nekem nagyon jól esett.

Szerintem jogos, hogy rosszul esett. Ennyit igazán megérdemelnél mint anyuka. Egy szál virág, vagy bármi figyelmesség igazán nem nagy dolog, de bearanyozza a napot.

Én pl Apák napjára egy szép idézetet nyomtattam színes papírra a gyerekek fényképével. A párom nagyon meghatódott.

2012. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
20%
eszembe se jutna a barátnőmet felköszönteni anyák napján, nem anyaként nézek rá, még ha a baba nevében gondoltad is
2012. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon jól tud esni ,ha a párunk a gyermekkel együtt felköszönt ilyenkor bennünket.


Lehetséges,hogy a férjed nem is hallott ilyesmiről,hogy az apuka a gyermekkel együtt köszönti ilyenkor az anyukát...és figyelmetlen volt,ha tudtára dtad,hogy rosszul eett a dolog,akkor jövőre másként fogja csinálni figyelembe véve,hogy nekd ez mennyire fontos .


Az én férjem úgy jött haza az ovis kisfiammal,hogy szedtek egy mezei csokrot,a férjem mondta a verset és kaptam egy karkötőt amit állítólag a kisfiam készített ,én meg sírtam,mert annyira nagyon jól esett!

2012. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
84%
Nekem azért esett az idei nemfelköszöntés szarul,mert eddig viszont felköszöntött, egyszer a babánkkal a karján,egyszer a tipegővel.Azóta megszületett a második baba is, többször szóltam, hogy ne felejtse el felhívni az anyját, végignézte ahogy én készülődök az anyukámnak meg a nagyimnak, erre engem nem köszönt fel a gyerekekkel. Hú, nagyon rosszul esett.
2012. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!