Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » én nem tartom normális ötletne...

én nem tartom normális ötletnek vagy megint túlreagálom? Kisfiam elég hülyén kakil. Reggel egy keveset rá kb 2-3 órára a többit!

Figyelt kérdés

anyósom spórolós ötlete addig ne tegyem tisztába nem lesz semmi baja majd megtanulja,hogy egyszerre kakiljon....10 hónaposan ideje!


nekem megint kiverte a biztosítékot ez is ,hogy hogy mondhat ilyet az esti pisis/kakis pelust hagyjam a fiamon kb 11 ig!!!!áááá


2012. febr. 20. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tartom normális ötletnek. Ha kakált, azonnal ki kell cserélni. Jobb lenne, ha kimarná a pisi-kaki a fenekét? Akkor kakil, mikor kell neki. Valószínűleg megtanulja...
2012. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

anyós... mi köze egyáltalán, hogy mennyi pelus fogy nálatok vagy hogy mikor kakil a babád? én azért ilyenekről nem szoktam beszámolni anyósnak... :)


viszont ha ennyire tudod, hogy mikor kakil, miért nem ülteted rá bilire? az lenne az igazi spórolás, a popija se lenne kakis és én azt gondolom, hogy ekkor tájt a legjobb megismerkedni a bilivel.

félre ne érts, nem azt mondom, hogy ideje szobatisztának lennie, de ha most megismerkedik vele és tetszik neki, akkor ősszel simán szobatiszta lehet :)

2012. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pisis pelust én sem viszem túlzásba, délelött pl nem is cserélek cska délben (persze reggel egy majd kaki után egy és onnantól 4 órán át ugyan az.)


De kakis pelust rögtön cserélem, nincs kecmec.


Lányom amúgy 17 hos és napi 4x is képes kakilni. kaki bajunk nincs. de pelusból napi 4 nél dupla annyi pelus kell .

2012. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gondolhatod,hogy nem számolnék/számolok be én sem...de sajnos együtt lakunk. (még 2 hétig:)) így mivel itthon van látja ,tudja mivel egész nap koslat utánunk mióta itt lakunk,mert újítjuk a házunkat!a bilizést én még korainak találom,de ha az idő jobb lesz majd meglátjuk!
2012. febr. 20. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az anyósod helyében nem mondtam volna ilyesmit, lehet, hogy pár év múlva ő lesz ugyanilyen helyzetben, ha épp képtelen lesz ellátni saját magát...


Nyugodtan kifakadhatsz neki is, hogy ezt mégis hogy képzeli.

2012. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ZsZs27 ***** válasza:
100%
A kakis pelust mindenképp ki kell cserélni! Egyébként a kisfiad nem egyedi eset. Az én lányaim (10 hósak szintén) ugyanígy kakilnak. Egyébként nem fogja megtanulni, mert ezt nem lehet tanulni. Ha többször jön az inger, akkor nem lehet vele mit csinálni. Ha anyósod esetleg elkapna valami hasmenéses járványt, mondd meg neki, hogy naponta csak egyszer menjen ő is wc-re. Elvégre a víz, a papír...
2012. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!