Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy oraja adtam a fiamnak...

Egy oraja adtam a fiamnak panadolt, az akkkor 38.4fokos lazara. Most 38.9-et mertem, adhatok neki nurofent? Azt mennyi idovel ra adhatom?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hűtőfürdő. Engedj normál hőmérsékletű fürdővizet, olyan magasan hoy a melkasát ellepje, és fokozatosan engedj hozzá hideget. Vgy pedig hudeg vizes törölközőt tekerj a mellkasára, azt 10 percenként cseréld, míg 38 alá nem megy a láza. 4 óra múlva adhatsz neki megint gyógyszert.
2012. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, - és eddig úgy is csináltam - hogy ha az egyik hatóanyagú lázcsillapító nem volt elég, akkor 2 óra múlva kaphat a másik hatóanyagúból. Teát az ibuprofent, és a paracetamolt kell így kombinálni. Vannak esetek, amikor semmi sem segít, ilyenkor én is hűtőfürdőztetem. Jobbulást kívánok (és persze nyugodt éjszakát, amennyire lehet ilyenkor)!
2012. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!