Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a szebb...

Szerintetek melyik a szebb kisfiúnak: Koppány vagy Alberik Kislánynak: Lúcia vagy Kleopátra vagy Olívia?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 18:52
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hasznos volt mindegyik, ugyanis még átgondoljuk a férjemmel.:)
2012. máj. 8. 18:55
 22/28 anonim ***** válasza:

Nekem a Koppány tetszik, bár tényleg sokan negatívan állnak hozzá, de sok névnek volt olyan viselője aki csúfos véget ért. Az Alberik nagyon fura és nem fiús, nem tetszik. Albert, Alfonz, Adorján, Adalbert pl sokkal szebbek szerintem és ritkák is.

A lánynevek közül A Lúcia tetszik, bár Lúcsiaként kimondva, az Olívia is szép. A Kleopátra sem rosz név, Kleonak becézve aranyos, aki akarja meg köti a történelmi alakhoz.

Koppány helyett Konrád, Kolos, Kende, Kerecsen, Kálmán

2012. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Koppány szerintem szép,és pont a történelmi vonatkozása miatt tetszik még jobban.Lánynevek közül az Olívia nagyon szép.:)
2012. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Sikerült dönteni?

Én is a Koppány és Olíviára szavaztam volna ha hamarabb bukkanok erre a kérdésre :P

2012. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül kell választani, akkor Koppány és Lúcia :) Mindkettő tetszik, de azért nem adnám a gyerekemnek.
2012. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

fiú nevekből inkább a Koppány tetszik. bár többen is írták, hogy milyen kemény név, de sokkal jobb, mint az Alberik. Felnőtt korában sokkal jobban fog rá illeni a Koppány, mit az Alberik.

Lányok közül inkább az Olívia, mert az valahogy magyarosabb. A Lúciárol nekem először Lucifer jutott eszembe, szóval az nem tetszik. Kleopátrát egyátalán ne adjátok szegény gyereknek, mert szerintem borzasztó és egyáltalán nem magyaros. + ha kicsit utánanézel Kleopátra életrajzának, már nem is akarod majd azt a nevet adni neki. Mi pont most tanultunk róla töriből, és ha lett volna valaki ilyen nevű az osztályba, biztosan ezzel cikiznék egy darabig.

2013. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Fiúnak nem tudom, kislánynak Lúcia de a Luca is hasonlít rá és az szebb:))
2013. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Lánynak Miranda
2014. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!