Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális 4-5 hós csecsemőknél,...

Normális 4-5 hós csecsemőknél, hogy állandóan "járnak" az ujjacskák?

Figyelt kérdés
Érdekes, lehet, hogy normális, de biztos, ami biztos, megkérdezem. Mert az én babóm három hós kora óta izgatottan járatja kis ujjacskáit, kezecskéi meg "remegnek" szintén az izgatottságtól, pl amikor nagyon vár valamit vagy nagoyn boldog. Konkrétan olyan, mintha zongorázna kis ujjaival a levegőben.
2009. jún. 24. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális,és (nem mellesleg sztem)nagyon édes is.Az én kisfiam még a lábfejét is forgatta,és a lábujjait is mozgatta.Mi azt mondtuk mindig,h integet vele.1 éves múlt,és már régóta nem csinálja.
2009. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ahogy megszületett, az volt az első mozdulata, hogy "számolt" az ujjaival. Most 3 hónapos, de még mindig csinálja:)
2009. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!