Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, aki nem hagyjátok...

Anyukák, aki nem hagyjátok sírni a babátokat, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Délutánra vendégeket várunk, kell egy kicsit pakolnom, sütnöm. A lányom azonban ma csak kézben van el :-( Általában eljátszik 1 órát magában, de ma semmi nem jó neki. Sem a játékok, sem a hinta, sem a zenélős dolgok.. semmi. Már a telefonom is odaadtam neki, de amint felálltam ordított.


Ötletek? 6 hónapos


2012. ápr. 14. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

én kenguruzni szoktam ...fárasztó de nem sír...

ha nincs kenguru akkor nem tudom..

2012. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha van babaülés abba tedd bele oda,ahol vagy.Vagy terits le egy lepedőt tedd ki a konyhába,esetleg most az egyszer tv zenecsatorna,vagy bármi színes,sok játék beszélhetsz is neki.

2012. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adj neki babapiskótát, hátha azon elnyammog fél órát. Esetleg adj neki konyhai lábast fakanalat! Üres flakonnal tegyél babot, az zörög ha rázza.
2012. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
apuka vagy háti hordozó:) babakeksz nálunk is bevált.
2012. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Babapiskóta bevált :-))


Apukát hagyjuk: az ő rokonai jönnek, erre lelép, hogy a haverjának segítsen költözni. Ma mindegy.


Leves fő, hús a sütőben, kislányom eljátszott a piskótával és most alszik :-)))


Már csak a terítés van vissza, ha felszárad a konyha.


Nagyon köszönöm, mindenkinek szép hétvégét :-))

2012. ápr. 14. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!