Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam egyik napról a...

1 éves kisfiam egyik napról a másikra abbahagyta a szopást (egy mellgyulladást követően). Nem fogad el helyette tápszert, tejitalt, tejet, kakaót, szóval semmilyen tejalapú italt. Vmi ötlet?

Figyelt kérdés
Tejterméket (túró, joghurt, kefír, sajt) szerencsére fogyaszt, de ezekkel nem tudom pótolni a kiesett tejmennyiséget. Próbálok minél többször tejpépet is adni neki, de kezdi már egy kicsit unni.
2012. máj. 9. 07:26
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálta a kisfiam,sajnos Ő már 7hónaposan. Azt mondta a dokink,hogy "unja a tejet". Bár én ebben kételkedek,de azt javasolta,hogy pár napig ne adjak egyáltalán,helyettesítsem gyümölcslével. Hátha Nektek beválik. Nekem mondjuk a lefejt tejet megitta,azért is volt fura ez a kijelentés. De attól még lehet Nálatok tényleg erről van szó.
2012. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!