Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek is aluszékonya...

Anyukák! Nektek is aluszékonyabb a gyermeketek?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 8 hónapos és azt tapasztaltam az elmúlt napokban többször alszik,mint eddig.Pl de.alszik 9től 11ig,és fél 1 körül megint alszik.Nálatok is így van?
2012. máj. 9. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam hétfőn lesz öt hónapos. Igen, ő is sokat alszik mostanában, bár ő amúgy is jó alvó. Ma reggel hatkor felkelt, nyolctól aludt fél 11-ig, evett, majd déltől megint alszik. Még most is. Lehet, hogy a légnyomás zavarta meg őket. Megmondom őszintén, egy kicsit én is aggódom. De ha nálatok is ez a helyzet, akkor egy kicsit megnyugodtam. Üdv
2012. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez annyira változó mindenkinél. Te is egyszer fáradtabb vagy a semmi miatt, máskor meg sokkal aktívabb. Egyszer a virággal is össze veszel egyszer meg semmi bajod. A gyerekek sem gépek, nekik is az érzéseik változnak. Most tuti egy álmosabb korban van.


Soha nem volt veled, hogy jaja de fáradt vagyok már napok óta, pedig nem lenne rá okom.

2012. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pár napja igyekszem úgy csinálni, hogy a 4 hónapos kislányom tudjon naponta 3X aludni: de., délben és du. Eddig nem tudtam erre odafigyelni a nagytesó hangoskodása miatt nehéz volt megoldani. De most fogom a nagy kétévesemet és kirakom játszani az udvarra addig, míg a kislány elalszik. Nem tudom, hogy ezért alszik-e többet vagy a légnyomás miatt.
2012. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 hónaposkám ma egész nap inaktív volt :( Már rendszeresen kettőt alszik... de ma..... evett aludt volna! Séta közben is végig szopizta az ujját :( De akkor azt mondjátok légnyomás?
2012. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem igen, meg az időjárás, mert megint olyan szép idő van, hogy teljesen elnyomja az embert, bár én most is kinn sétálnék, de a babám mellesleg most is alszik. Szép napot Nektek!
2012. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont most mondtam anyukámnak,hogy valami baj lehet ezzel a gyerekkel,mert már kb egy hete fáradékonyabb,többet alszik és folyamatosan kéri a cicit.Vashiányra gondoltam,meg az idő változására.Hát remélem az utóbbi.17 hós a gyermekem
2012. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!