Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket eszik 14 hónap körüli...

Miket eszik 14 hónap körüli gyermeketek? Miket főztök neki?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Az előző kérdésednél , amikor azt kérdezted, hogy pl. ehet-e kompótot, mindenki azt írta, hogy mindent eszik már egy 14 hónapos. Szóval mégegyszer: mindent eszik, amit mi.
2012. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Üveges bébi kaját, egyelőre azt eszi csak meg. De nem bánom, mert virslit, májkrémes kenyeret, tojásrántottát, lekváros kenyeret pörköltet káposztát és hasonló kajákat amúgy sem adnék neki, mint ahogy már mások igen!


Le lehet pontozni de szerintem ezek a kaják nem valók még az ilyen pici babáknak.

2012. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pici babáknak nem is valóak, de azért a 14 hónapos már rég nem pici baba.
2012. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt amit mi,gyengébben fűszerezek és ennyi.
2012. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szinten azt eszi, amit mi. Én alapból nem főzök fuszeresen.

Amúgy meg nekem a gyerek orvos mondta meg az egy eves státusz elott, hogy szépen el kell kezdeni atszoktatni a gyereket arra, amit mi eszunk. És amikor kb 2 hétig nem evett a lanyom, akkor mondta a doki, hogy adjak kenomajast, szalonnát, virslit a gyereknek. Nem lesz tőle semmi baja.

2012. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
kedves első, lepontozlak, mert a kompótos kérdést nem én tettem fel, nem is olvastam.
2012. ápr. 18. 12:03
 7/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, picit tanácstalan vagyok a főzést illetőleg, mert igen kevés ételtípust eszik a babám, és nincs ötletem, hogy miket adhatnké még

ezeket eszi

bolodgnai, spenót, krumplipüré fasírttal, rakott krumpli, pörkölt szaftos nokedli, virsli, szendvicsek. és ezeket felváltva adom szinte, és már próbáltam a tökfőzeléket, de azt nem eszik. Zöldborsó és zöldbab főzeléket nem merem még, mert hüvelyes.

nincs ötletem, miket főzhetnék még neki?

2012. ápr. 18. 12:06
 8/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatod a zöldbabot, a zöldborsót. A lányomnak kicsit megfogja a pocakját, de nem fáj tőle, csak más a kaki. De imádja.

Ezeken kívül mehetnek a paradicsomos dolgok, pl paradicsomos húsgombóc, paradicsomos káposzta, krumpli főzelék, sóska.

Vagy a rakott dolgok: kel,karfiol, padlizsán, cukkini.

Tészták, pl káposztás, krumplis , sajtos-tejfölös, túrós, zöldséges.

2012. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz neki felfújtakat,Rizzsel,Grízzel,én gyümölcsöt dobálok bele,imádta ilyen idősen.Rizses husi,májas,húsos rizottó,szintén répa,borsó,petrezselyem van benne.A krémleveseket is nagyon szereti az enyém,levesgolyóval,ezt lehet brokkoli,spárga,zeller,krumpliból.Tojásos nokedli,enyém imádja a krumplis pogácsát,nudlit,derelyét.
2012. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

Első vagyok. Semmi gond, hogy lepontoztál, engem ez a pontozás hidegen hagy, bár igazán akkor te sem tudod, mire való a pontozás, hisz odaírtam, hogy mindent eszik egy 14 hónapos, azt amit mi. Tehát ha a lényeget nézzük, akkor tökéletesen válaszoltam a kérdésedre.


Másodszor: nem kell tagadni, elég kicsi a valószínűsége, hogy a tegnapit nem te tetted fel. Nincs ebben semmi, bevallhatod. Bár engem aztán igazán nem érdekel, de tegnap is mindenki tanácsolta neked, hogy amit te eszel, azt a gyerek is eheti.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2012. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!