Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mi babátok, gyermeket...

Anyukák, mi babátok, gyermeketek kedvenc étele?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 16 hónapos, és most úgy látom, hogy abszolút kedvenc nálunk a májkrémes kenyér barackbefőttel, a banán, és a túrórudi:)Nálatok?:)
2012. ápr. 25. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem a leves.

Ha semmit nem akar enni a leves akkor is nyerő, persze ha jó sűrű. Levesből is leginkább a húsleves sok zöldséggel tésztával, borsóleves és a fejtett bableves.

Ezen kívül a sült krumplit is bármikor megeszi.

Régen nagy kedvenc volt még a sonka, kenőmájas, téliszalámi, párizsi, uborkával, paprikával, retekkel, hagymával.... most az ez iránti lelkesedés alábbhagyott.

2012. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az én fiam kicsi volt(most 3,5éves),nagy sláger volt a paradicsomos krumpli,banán,húsleves,tojás rántotta,aztán amikor nagyobb lett akkor rákapott a sült krumplira..:)
2012. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére (most éppen) mindenevő a 14 hós fiam, de a túró rudi, nála is nagyon megy, meg imádja a krémleveseket, hétvégén pedig a paprikás csirkecombból nokedlivel evett volna annyit, hogy inkább már nem adtam neki, nehogy rosszul legyen :)
2012. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak teszta legyen. :) Amugy a csirke pörkölt tesztaval az nagyon nagy sláger, és a rántotta. 14 honapos a kislányom.
2012. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves lányomnak a húsleves,sültcsirke,meggyszósz,joghurt,krémsajt.Sült krumplit is bármikor megtudná enni.

8hónapos fiamnak jelenleg a brokkoli főzelék csirkével a kedvence.A gyümölcsöket mindketten szeretik.Kiscsajom most az eperért rajong.

2012. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tésztafélék, föleg mákos! levesek :) és persze ami mindennél jobban szeret a savanyú uborka.
2012. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2 éves korában a Nestlé üveges rizottója volt a menő, aztán megszüntették... :( Azóta (már 4 éves) főleg a levesek, pl. gulyásleves, paprikás krumpli (!!!) ahogy a nagyija készíti, dínó alakú husi sült krumplival, és sajtos makaróni, de szigorúan tejföl nélkül. A Füstlit is pici kora óta szereti, a főzelékeket meg még most sem. :(
2012. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ahogy látom mindenki picije azért elég sok mindenért "rajong":)
2012. ápr. 25. 11:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 10 hós, és a spenót a kedvence, meg a sült csirke. De a leges legnagyobb kedvenc, az az én kajám. :) Mind1 mit eszek, neki mindenből kell, és azt eszi a legjobb ízzel. :) Szereti a barackot nagyon, a virslit, és a babapiskótát.
2012. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

spenótos tészta (általában a tésztát szereti)

sült krumpli

husigolyó

2012. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!