Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon gáz, ha a gyermekem...

Nagyon gáz, ha a gyermekem keresztelőjére kapott pénzt magunkra költjük?

Figyelt kérdés
Néhány hét múlva lesz a gyermekeim keresztelője.Tavaly költöztünk kertes házba,a házat akkor rendbe tettük,de az udvar rettentően nézett ki (évekig nem lakott itt senki).Mostmár alakul,viszont maradt még tenni való bőven.Szeretnék elhordatni a megmaradt lomot (rossz pvc,vécé,ilyesmi). Sajnos most nem állunk úgy anyagilag,hogy még erre is költsünk, (meg ugye a füvesítés is pénz) és arra gondoltam,hogy esetleg ezt a keresztelőre kapott pénzből fedeznénk.(kb 20E ft.ról van szó). Nagyon összejöttek a dolgok,minden most romlott el,adótartozásunk is keletkezett,a gyerekeknek most csináltattunk játszóteret,de az is többe került,mint terveztük,pedig csak az anyagot kellett kifizetni.Szerintetek ez nagyon ronda dolog lenne?
2012. máj. 9. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem ronda dolog. Gondolj arra, hogy a játszótérbe feccölted a 20ezer ft-ot, nem a füvesítésre.
2012. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A játszóteret így is-úgy is megcsináltattuk volna.(sajna az több volt mint 20e,csak a csúszda volt 30,áfa nélkül...)
2012. máj. 9. 13:40
 3/14 krisztivan ***** válasza:
72%
A kérdésedet olvasva azt akartam először írni,hogy nem gáz de nekem leégne a pofámról a bőr:-))Aztán elolvasva a többit is szerintem a ház körüli terület is jó játszó hely lesz a gyerekeknek és így már nem is magatokra költötök.Szerintem ha kapnak a gyerekek valami apró ajándékot a pénzből a többi pedig a közösbe megy az teljesen természetes egy családon belül:-)
2012. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

szerintem nem, ha szép az udvar, azt ők is élvezni fogják,

így már nem magatokra, hanem rájuk költitek :))))) jó takeszolást!!!!!

2012. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy. Ha úgy vesszük, így is a gyerekekre költitek, hiszen Nekik csináljátok meg az udvart :)
2012. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem NEM!!!:)Hisz nem ruhát veszel magadnak vagy a férjed nem a kocsmába viszi,én is ezt tenném,emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod fogd fel úgy mintha a már meglévő játszóteret ebből a pénzből csináltátok volna:)))És aki meg elkezd neked itt okoskodni arra meg ne nagyon figyelj hisz lehet pont ő ruhát venne magának belőle!!!!
2012. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
teljesen rendben van :)
2012. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Végül is nem elisszátok ! A gyerekeknek is érdekük a rendezett környezet .Sőt.
2012. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz. Egyetértek az előttem szólókkal.
2012. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz. Az volna a gáz, ha a gyereknek vennél belőle inci-finci ruhákat meg egyebeket, közben meg kikapcsolják nálatok a villanyt, mert nincs kifizetve. Úgy gondolom, hogy ha nem ruhát veszel magadnak és a férjed nem a kocsmába viszi (ahogy előttem írta valaki), úgy minden, amit kifizetsz belőle, a ti, illetve rajtatok keresztül a gyermek jólétét szolgálja. A mi keresztelői pénzünk bankhitelre ment el, hogy a házat ne vegyék el a gyermekeim feje fölül.
2012. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!