Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krumplifőzeléket főzök magunkn...

Krumplifőzeléket főzök magunknak, adhatok a 11 hónapos lányomnak belőle?

Figyelt kérdés

Napraforgóolaj, hagyma és pirospaprika van benne, amivel még nem találkozott eddig a lányom. Joghurttal habarnám be, hogy tejföl ne legyen benne.

Mit gondoltok?


2012. máj. 9. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan. Az én 11 hónaposom annak idején már szinte csak a mi kajáinkat volt hajlandó enni.
2012. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én adnék, 11 hósan már azt ette amit mi (pár dolog kivételével).

Te teszel pirospaprikát a krumplifőzelékbe? Én fokhagymával készítem, nem hagymával és pici cukrot, tejfölt, és savanyúságlét (ecet helyett) teszek bele.

2012. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Épp akartam mondani, hogy a tejföllel jobban kell vigyázni, lányom pl. hányt tőle...

De joghurttal biztos jó lesz. A hagyma és a pirospaprika is tud hasfájást okozni, de nálunk ezek nem okoztak gondot, pedig jobban féltem tőlük, mint a tejföltől. :)

Óvatosan azért, és ne egyen borzasztó sokat belőle.

2012. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is eheti.

Én is pirospaprikával csinálom :)

2012. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

11 hónaposan már a mi tejföllel habart főzelékeinket ette a fiam.

Ha tartasz attól, hogy a paprika esetleg bántaná a pociját, akkor vedd ki az adagját. Egyébként a jó minőségű édesnemes paprikát már be lehet neki vezetni.

2012. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma pont krumplifőzeléket főztem a fiamnak husival, tejföllel habarva. Igaz, hagyma nem volt benne, bár ő már azzal is találkozott. Szerintem adhatsz neki nyugodtan belőle.
2012. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14:04-es vagyok, lemaradt, hogy pont ma hós.
2012. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem nem lesz semmi baja. NEm sokat evett, kicsit sűrű lett és nem nagyon jött be neki.
2012. máj. 9. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!