Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mentek idén nyáron babával...

Mentek idén nyáron babával tengerpartra? Ha igen, hova? Mennyi idős gyermekkel?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 15:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%

ohh hogyne amint a rezsi ki van fizetve és még kajára is jut....



amugy ha tehetném simán elmennék a gyerekkel akármilyen idös is lehetne vagy fiatalka.

2012. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
illetve, Olaszországba vinném ha tehetném Bibionéba
2012. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát készültünk de valami közbejött úgy hogy nem biztos hogy lesz belőle valami sajnos. Görögbe szerettem volna két évesemmel és tesóival.

Tavaly voltunk Bulgáriában, de nem varázsolt el, voltam már jobb helyen is. Eléggé le vannak maradva még, de ami a legsz.rabb, hogy nem a vendégekért vannak!

2012. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Június 30-án indulunk Olasz o.-ba, 1 hétra, Bibione mellé, Monfalconéba. 13 hónapos lesz addigra. Mivel 5 hónapos kora óta járunk úszni, nem hiszem, hogy gond lesz vele, imádja a vizet. Lakókocsis kempingbe megyünk a tenger mellett lesz majd medence is, verseny, és baba medence is, +ugrótorony. :) Mamát is visszük magunkkal, így majd apával talán kicsit ki is kapcsolódhatunk.
2012. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
törökországba megyünk(alanya),2éves lesz a fiam.
2012. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tavaly volt 7 hónapos, amikor Horvátországban voltunk vele, Vir szigeten! Semmi gond nem volt vele, sem az úton, sem pedig nyaralás alatt! Élvezte! Egy hetet voltunk! Voltunk még repülős utazáson is, ami ugyan nem tengerpart, de nyaralás! Akkor volt 10 hónapos! Belföldön is voltunk többször már, wellness, kirándulás, stb.! Most nyáron is megyünk Horvátországba, és Korfura is tervezzük! SOha nem féltem a kicsivel neki indulni, és soha nem is volt semmi gond! Valahogy én kis korától ahhoz szoktattam, vagyis szoktattuk, hogy visszük mindenhova! És én nem bánom! Örülök, hogy bárhova el lehet vele menni!
2012. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Tavaly voltunk a kisfiammal Horvátországba. Akkor volt 9 hónapos. Éjszaka utaztunk, így nagyrészt aludt. Semmi gond nem volt, sem az út alatt, sem a nyaralás alatt. A napirendjét tartottunk, még ha néha az alvás babakocsiban, vagy a tengerparton a pléden volt is. :)Nagyon élvezte a vizet is.

Idén apával kettesben tervezzük a tengerparti nyaralást, nászút formájában. :) Addigra már két éves lesz a kisfiunk, így a mama gondjaira bízzuk majd. Ha összejön...

Közös nyaralás pedig a Balatonon lesz idén!

2012. máj. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mi Olaszországba mennénk szívesen két hétre valami csendesebb faluba a tenger mellé, de nem nagyon találunk még helyet.
2012. máj. 10. 12:53
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia! 4. vagyok, mi ide megyünk: [link]

Nagyon jó a kemping, igazi kis "falu", és elég jó ára van, kedvezményt is adnak, csak hely nem biztos hogy van még. Mi februárban foglaltuk, de már akkor nem tudtunk válogatni annyira. Pl amikor menni akartunk akkor már pont nem volt hely. Csendes kis falu, és közel van minden.

2012. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm, meg is nézem a linket
2012. máj. 10. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!