Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van esetleg olyan anyuka,...

Van esetleg olyan anyuka, akinek a babája 6 hós kora előtt is már kapott nem HA tápszert, és nem volt semmi probléma?

Figyelt kérdés
Kérem csak az válaszoljon, akinek nem HA táppal van tapasztalata. Köszönöm.
2012. máj. 9. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak egészen pici korában (2 hónaposan) sima tápszert írtak fel, majd kevés széklet miatt HA tápszerre váltottunk, de ettől sem javult a helyzet, így orvosi javaslatra 5 hónapos korától ismét a "simát" ette.

Semmi probléma nem volt a váltásból egyik alkalommal sem, nagyon jól bevált neki a NEM HA-s tápszer, most már minden rendben a pocijával.

2012. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos korától Milumil Ar-t eszik, és semmi baja. Már 11 hónapos
2012. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1,5 hónapos kora óta simát kap.Csak azt volt hajlandó elfogadni, éheztetni meg nem akartam.
2012. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2,5 hónapos kora óta ette 6 hónapos koráig a Milupa 1-et,azóta a Milupa 2-őt,lassan váltunk a 3-ra mert 9 hónapos lesz.Semmi baja nem volt tőle!:)
2012. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Születése óta sima tápszert kap Milumil-t most 6 hónapos Lactogen-t kap de csak reggel-este a többi már főzelék,gyümölcs.Soha nem volt semmi gond.
2012. máj. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

en azt hiszem, az ujszulotteknek adhato tapi mind ha-s (hypoallergén) mostmár.vagyis a vedono nekem ezt mondta.

en amint lehet valtanek rola,mert minden kajanal sir a lanyom, nem izlik neki az anytej utan :((

2012. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kislányomat már a kórházban pótolták tápszerrel, ott Mildibé 1-et kapott. Mivel nem tudtam szoptatni, azt írtak fel neki, majd itthon a gyerekdoki írt Ha-sat is. Kb két hónapig vegyesen adtam neki, aztán már csak a Mildibét kapta. Nem volt gond vele.
2012. máj. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi nagyon sokféle tápszert kipróbáltunk (kaki gondjai voltak kislányomnak). Volt közte nem HA-s is (Novalac tápszerek), ekkor kb 2 hónapos volt, semmiféle allergiás reakciót nem okozott (pedig az én kislányomban meglehet a hajlam tejallergiára mert az apukája sokáig tejérzékeny volt). Végül mégis egy HA-s tápszernél maradtunk de nem allergia vagy hasonló miatt hanem mert ettől állt be nagyjából a kaki és múlt el a hasfájás.
2012. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Úgy néz ki (kopp-kopp), hogy nekünk is be fog válni. Csak azért kérdeztem meg, mert volt aki úgy reagált a sima tápszer láttán / hallatán, mint ha patkánymérget itatnék a picivel. Pedig a gyerekorvosunk sem próbált mindenáron a HA mellett érvelni, mert nincs a családban allergia, és a baba reakciójától tettük függővé. És ugye a dobozon is ott van, hogy újszülött kortól adható.

2012. máj. 11. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!