Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mi tévő legyek?...

Anyukák! Mi tévő legyek? Tejes és tápszeres kérdés, bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elfogyott a tejem,eljött a tápszeres idő:(

Orvosunk Novalac Allernovát írt először,hipoallergén,laktózmentes,hogy kezdjük ezzel,mert korababa volt.

Már a kóstoltatás is megkezdődött nálunk.

Tegnap ahogy estére megcsináltam neki a tápszert először,nem hogy nem óhajtotta megenni,de kegyetlen ordításba kezdett...

Még volt tej lefagyózva,azt ette meg,de már nem sok van ott sem.

Szerintetek most minden tápszerhez így fog viszonyulni?

Próbáljam még meg egyszer-kétszer ezt megetetni vele vagy menjek el az orvosához,hogy írjon másikat?

Tanácstalan vagyok.Egy pár hetes korába volt hogy kapott tápszert,de mindenfélét megevett akkor!!!

Aztán csak tejcsi volt és most meg itt tartunk...

Valaki tud nekem valami hasznosat mondani?Első babám.


2012. máj. 10. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ezt a tápszert nem ismerem. Ha van babásismerősöd, aki Ha tápszert ad a babának, kérj tőle egy adagot, és próbáld ki, lehet azt jobban megissza. ( én annó mindig megkóstolom a tápszert, és a HA tápszer kicsit keserkés volt, a simához képest, lehet azért nem kell a babádnak) azért lenne jó így mintát kérni, mert akkor nem kidobott pénz mindig megvenni a másik csomag tápszert.
2012. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem jön neki eléggé a tápszer! Az anyatej sokkal hígabb, könnyebb kiszívnia a cumisüvegből. Lehet nagyobb/ több lyukú cumi kellene.
2012. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5,5 hós,HA tápszert már egyszer próbáltunk,de kiütéses lett tőle,és a tápszer is kifolyik a cumisüvegen mert tudta szívni,csak egyszerűen nem eszi meg.
2012. máj. 10. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm babájával volt hasonló a helyzet. Egyszerűen semmilyen tápszert nem fogadott el, ha igen, azt mind visszabukta. A kicsi most fél éves, ezidáig az én tejemen gyarapodott, most már kezdődik a hozzátáplálás, és remélhetőleg megszűnnek a gondok. Ha allergiás a tápszerre, én úgy tudom, TB-támogatással lehet igényelni anyatejet, gondoltál már erre? És végülis biztosan jobb a tej mint a tápszer!
2012. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. máj. 10. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!