Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hós babátok miket csinál?

2,5 hós babátok miket csinál?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy a többiekhez képest hol állunk a fejlődésben.. Kisfiam jelenleg nyúl a tárgyakért, elkapja amit el lehet, hosszan játszik a csörgőkkel, szopja az ujját, rengeteget röhögcsél. Megfordulni még nem tud, ez nem gond? Mondjuk hatalmas gyerek (8 kiló), lehet, hogy sokára fog megtanulni átfordulni a súlya miatt?
2012. máj. 10. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém még mindig nagyon kis pihenőgép, sokat alszik napközben, eszik-alszik. Azért evés után nem alszik már el rögtön, mostmár sokat nézelődik, felismer mindket és nagyokat mosolyog ránk. Tapogatja a textilpelenkákat, az ilyen rongyika szereti fogdosni, sokat nézi a kezét, amit maga előtt ökölbe szorít utána kinyitja, és megkocogtatja a kis öklével a felakatszott csörgőket. Ha a kezébe adok egy csörgőt megfogja, de magától még nem nyúl érte. Ő még csak 5.6kg, de ő sem kezdett el oldalra fordulni. Megforudlni meg.... Nekem ő már a harmadik babám, jártunk a másodikkal dévényezni, ugyhogy ott kioktattak, hogy ha 6hós korig a baba nem kezd el az oldalára fordulni, akkor kell őt szakemberhez vinni. Tehát semmi ok az aggodalomra, még túl pici ahhoz, hogy forogjon, és nem kell siettetni semmit, majd ők tudják mikor mit csinának. Nekem az első két gyerekem tökmás ütemben fejlődött, ugyhogy kiváncsi vagyok a legkisebb majd hogy alakul mozgásilag. :)
2012. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Atroposz ***** válasza:
Az enyém már nagyon keveset alszik kb 6 kg és 58-59 cm 21.én lesz 3 hónapos. Éjszaka először hajnali 3kor kell fel.sokat mozog a keze lába tárgyakat még nem fog meg.
2012. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém sokat mosolyog, ütögeti a felakasztott dolgokat, de még nem nyúl a tárgyakért. Ma elkezdett "magyarázni", ha beszélünk hozzá válaszol, általában magánhangzókkal. Hason fekve emeli a mellkasát. Oldalra tud fordulni, de azt már tudta 1 hónaposan is. Mondjuk ő picike, most 4 kiló, lehet hogy ezért megy neki a forgás olyan könnyen.
2012. máj. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hu, utolsó, ha most négy kg a picid, mekkor volt születésekor?
2012. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2150 grammal született. Ahhoz képest mostanra már jó nagy lett.
2012. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!