Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú túrót adtál...

Milyen márkájú túrót adtál először babádnak? Hány hónapos volt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
fél éves volt és pöttyöst, de túl vastag a csokija ezért átváltottunk az Oké-ra, szerintem finomabb is, meg puhább és vékonyabb a csokija és így egyedül is megtudja enni
2012. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 hónaposan Milkland natúr krémtúrót. Fél kilós kiszerelés, és tök jó sima, nem az a csomós. Gyümölcsöt, kekszet tettem bele. Később vaníliás cukrot, és vaníliás krémtúró lett. :) Mivel nagy kiszerelés, így magunknak is csináltam gyümis krémtúrót, vagy körözöttet. :D
2012. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt és juhtúrót evett kukorica lisztel,nem volt márkaneve mert a piacon vettem.
2012. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sima túrót? Csak helyi kisvállalkozósat ("házit") veszek neki 8 hónapos kora óta. Rudit nem eszik.
2012. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
első vagyok elnéztem a kérdést, sima túrót még nem kapott, csak túrórúdit
2012. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normál zacskós túrót, kb. 7,5 hónapos korában.
2012. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!