Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is volt olyan, hogy a...

Másnál is volt olyan, hogy a gyermeke 20 hónaposan még nem volt 10 kiló?

Figyelt kérdés

Az én kisfiam 20 (lassan 21 hónapos), és ma mértek nála 9980 grammot, valamint 78 cm. Az a baj, hogy januárban 9960 gr volt.

Próbálom rendesen etetni, de vannak napok, amikor úgy kell bele imádkozni a kaját, máskor meg többször is kér. Sokat iszik, de figyelek rá, hogy ne étkezések előtt igyon. Amúgy rendesen fejlődik minden más téren. Egy éves kora óta mondogatják, hogy kevés a súlya. 3250-el született és 51 cm-el. Habár apukája sem túl magas (172 cm) és én sem (162 cm). Szerintem normálisan étkeztetem, figyelek rá, hogy legyen benne főtt étel, gyümölcs, zöldség, hús, tejtermék szénhidrát minden. Minőségi kaját kap, kerüljük a mesterséges cuccokat. Édességet ritkán kap, de csak ezért nem szeretném édességgel tömni. Mit adjak neki, hogy egy kicsit magára szedjen? Vagy hagyjam magától alakulni a súlyát?


2012. máj. 11. 11:47
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Ja, és még annyi, hogy egyáltalán nem beteges. Egyszer volt neki a "háromnapos láza" és egyszer volt náthás is a lassan két év alatt.

Végülis, ha belegondolok, ennél többet mit kívánjak?

2012. máj. 11. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!