Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hason aludt a babaja,...

Akinek hason aludt a babaja, annak mikor kezdte a gyermeke a forgolodast, hatrol hasra es forditva?

Figyelt kérdés

Azert is kerdezem mert 2 honapos a kisfiam, es egy hete mashogy nem hajlando aludni csak hason. Ha hanyatt teszem csak ordit, es sir, egyszeruen ugy mar nem alszik el.

Nem baj hogy ilyen regota ugy alszik?

Felek kesobb kezdi majd el a forgolodast. Tudom hogy meg korai, de nem lesz baj hogy allandoan hason alszik?


2012. máj. 11. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj.


Én 47 éves vagyok és mindig hason aludtam, és semmi bajom nem lett.

2012. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Első perctől kezdve hason alszik a kisfiam. Mindent hamar csinált. Most 8 hónapos és már áll, lépegetni tanul.
2012. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá.

Sőt örülj neki, hogy szeret hason lenni.

2012. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csakis hason alszik a lánykám, 6 hónapos múlt és úgy forog, mint egy pörgettyű :)

/Mellesleg én már az első gyerkőcnél rájöttem, hogyha egy baba nem akar hason/hanyatt aludni, nem kell erőltetni. Ezek a kis csöppségek ösztönösen tudják, mi nekik a jó./

2012. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

jaj koszonom a valaszokat

nem gond hogy hason alvo, hisz en is az voltam es vagyok is, sot apukaja is :)

csak en azt hittem befolyassal van a forgolodasra, marmint ugy ertem hogy azt hittem nehezebben fog hasrol hatra es forditva forogni

na de most megnyugtattatok :)

egyebkent hanyatt nem is eroltetem hisz az szerintem sem jo, de hanyatt csak jatszani szeret :)

2012. máj. 11. 15:40
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Elég buta lehetsz, kedves kérdező.
2012. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

miert is lennek buta?

elso baba es sokmindent nem tudok, es sok helyen olvastam mar azt is hogy nem szabad hason altatni, mert az nem jo stb...

egyebkent ha te viszont nem tudsz normalis valaszt adni, akkor minek irsz

2012. máj. 11. 15:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Inkább az a gond, ha nem szeretnek hason feküdni. Legalábbis én így tapasztaltam. Mert hason kitámaszt, fel emeli a fejét... szerintem ez az első mozgásfejlődési "lépés".
2012. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

szeret hason lenni, es ahogy az utolso is irta emelgeti a fejet, sokat tekereg, mocorog, de tenyleg azt hittem hogy nem jo neki ha sokat van hason


azt viszont nagyon sajnalom hogy ha ez a kerdes valakinek nem tetszik, de ugy gondolom hogy csak azert mert valakinek ez teljesen termeszetes lehet meg masban felmerul, es csak ezert nem kell sertegetni senkit, illetve minosito valaszt irni

2012. máj. 11. 15:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a negatív beszólásokkal!

A bölcsőhalál miatt nem igazán javasolják a hasonalvást. Van légzésfigyelőtök?

2012. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!