Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » PegPerego MilanoXL babakocsi...

PegPerego MilanoXL babakocsi használatában tudnál nekem segíteni (ha ilyened van)?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy agyonhasznált fenti márkájú babakocsit. Ki akarták dobni,de nekünk még jó teraszon altatáshoz.


Van egy két része amit nem tudok,hoyg mire való.

A kerekek fölött van két valami billenő kar szerűség, és be van számozva: egyiken 1 másikon 2. Az mire való?


Iletve, hogyan kell lenie a biztonsági övnek? Mert ebben a csatos rész alul ki van dugva, nem tudom hoyg annak ott kell lennie vagy csako da került? Mert visszahúzni nem tudom,nincs akkor rés (azt sem tudom hoyg került oda alulra)?


Illetve van egy hálós rész pluszban (olyan mint alul a kosár hálója, ott van elől az egyik keresztrúdra rögzítva, az mire való? Befedni a kosár részt?


Szétszedtem,kimostam a huzatot, alig tudtam összerakni....

:-))


2012. máj. 11. 16:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!