Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a babakocsi?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 9. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó.Mi is hasonlót vettünk.: [link]


12hkm

2012. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz az már látszik.

mózessel 16 kiló üléssel 15 kiló.

ezzel se lépcsözni, se búszra vagy autóba felemelni sem nagyon lehet, ha csak nem vagy súlyemelö.


Nekem az ilyen kereküek jönnek be, ilyen a mi kocsink is.

A másik ezek a márkátlan dolgok, nekem olyan 1 évig talán kihuzzák, de ahhoz képest meg sokba kerül.


Vagy is sokáig akarod használni esetleg tesónak is akkor inkább valami márkásat vegyél. Ha tényleg csak kb 1 évig kell, akkor úgy is veszel egy esernyökocsit akkor addig biztosan jó.

2012. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi számít márkás babakocsinak?
2012. máj. 9. 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló azt írta, amire én is gondoltam. :)


Hát márkás babakocsik pl.: Peg Perego (nekünk ez van, használtan vettünk, nagyon szuper), Cam, Neonato, Chicco, Stokke, Graco, ABC Design, Hauck stb. De érdemes élőben kipróbálni néhány babakocsit, hogy valamerre le tudj indulni. És arra is figyelj, hogy hiába márkás egy babakocsit, attól még nem 100% hogy olyan szuperjó, és attól, hogy drága, szintén nem biztos.

2012. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik és praktikus is. Mi is hasonlót veszünk: [link]

2 gyerekkel már próbáltam jó pár kocsit, most a 3. babánál ez győzött meg.

2012. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok!

Az első fiammal márkás kocsink volt, fél évig sem használtuk, ment a szervízbe, majd 2 hónap múlva megint. Aztán a második gyereknél márkátlant vettünk, 1,5 év után tökéletes állapotban adtuk el. Innentől kezdve én nem néztem a márkát. Próbálgattam, hogy ár/igény kategóriában mi felel meg, az bejött. :)

2012. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Okosabb nem leszel ezzel a babakocsival úgy tűnik.....

Mi sokat jövünk megyünk a nagyszülőkhöz autóval az egyik 300km-re lakik szóval oda napokra megyünk hagyományos babakocsink volt a csomagtartót elfoglalta,kisebb helyekre pl bolt esélytelen volt,ha lépcsőznünk kellet hát azt nem is részletezem....Most a második babánál alapnak éreztem,hogy 3az1-ben kocsi legyen és összecsukva kicsi helyet foglaljon stb stb így én főleg esernyőre csukhatóakat keresgéltem a Giraffe SH-689 tűnt a befutónak,de aztán teljesen beleszerelmesedtem a Neonato multisportba és amellett is döntöttem :) Hihetetlen jó választás volt szerintem igaz még csak magába próbálgattam mert 4 hét van még hátra.

2012. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is hasonló van (egy kicsit nagyobb kerekű, és a váz más), és nagyon szeretem. Már 17 hós a fiam és semmi baja a kocsinak, könnyen tolom minden terepen. Sokszor megsem érezzük az út egyenetlenségeit. Ma pl. a busz után futottam vele mindenen át, és a fiam fel sem ébredt. Jó lenne látni az általad kinézett kocsi többi részét is, de ha a sportrész háttámláját külön tudod dönteni, akkor jó. Mi még sokszor elalszunk a kocsiba, és akkor ledöntöm vízszintbe, lábtartó fel, és olyan, mintha az ágyában aludna. Sajnos még nincs olyan babakocsi, ami minden kritériumnak megfelel. Én a babám érdekeit néztem, mire fogom használni, illetve, hogy ne egy vagyon legyen. Jó döntést hoztunk. A mi kocsink csomagtartóját is jórészt kitölti a kocsi, de azért még fér mellé más is, de olyan sokszor nem megyünk csomagokkal. Amikor meg nyaralni mentünk a böröndöt "utasként" bekötöttük a szabad ülésre. Szerintem ez lesz, ha meglesz a tesó is.

A súlyról meg annyit, hogy ált 10 kg felett vannak a kocsik, és a babád is gyarapszik majd szépen, tehát pehelykönnyűt nem nagyon fogsz találni. Ha nem kell naponta lépcsőzni, akkor szerintem nem rossz választás. A buszra meg segítenek felszállni. Én hetente 3X fixen tömegközlekedek a mienkkel, és mindig felrakatom magunkat, ha magas busz jön, és nem nagyon akarnak segíteni. Még nem maradtunk a megállóban.

Szélessége meg pont jó, ha a mienkből indulok ki, mindenhova befér (Gyermekvasút is).

A tesó is ezt fogja használni, a nagy meg kap egy testvérülőkét.

A márka, meg a divat nem minden. Már olvastam sokszor, hogy biz. márkás kocsik sem olyan jók, ill a trendik is hagynak kívánnivalót maguk után. Akkor minek fizess 150e-t egy kocsiért, ha 75e-ért találsz jobbat? A nagy bevásárlókosár meg külön jó, majd meglátod.

2012. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi is ilyet néztünk ki, de márcsak a súlya miatt ezt választottuk inkább: [link]
2012. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!