Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hát még nem született meg a...

Hát még nem született meg a babám de mikor tudom bölcsödébe vinni?

Figyelt kérdés
szeptembertől sulizni fogok és a az okj-s diplomámhoz kell a munka viszony így 1 éves kora után lemondok a gyedről mikor lehet bölcsődébe vinni a babát?
2012. máj. 12. 11:35
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
75%
szerintem meg meg lehet érteni a kérdezőt,jól lehordták itt sokan,mi az hogy 20 évesen ne szüljön? meg adja örökbe? mi az hogy még érettségije sincs? meg egyebek? komolyan undorító rosszindulatú,beképzelt anyukákkal van tele az oldal,"ki ha én nem" típusú ősanyák akiknek a gyerekei ugyanezt tanulják el a rosszindulatúságot,mások alázását, a mocskos beszédet, a beképzeltséget,szánalmasak ezek a válaszolók de tényleg,inkább nézzetek magatokba,mint a kérdezőt oltogatjátok!
2012. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 mizuzizu92 ***** válasza:

Kedves utolsó!

Köszönöm hogy kiálltál mellettem , nagyon jól esett !

És tényleg nem tudtam megértetni velük hogy miért nem a kérdésemre kapom a választ!

Te nagyon jó indulatú és jó ember lehetsz , köszönöm szépen ! :)

2012. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
50%
Igazán nincs mit,nagyon elegem van már a kötekedőkből!
2012. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 mizuzizu92 ***** válasza:

tényleg itt nem lehet anélkül kérdést feltenni hogy , ne kössenek ennyire belém és nem is nézik hogy esetleg rosszat tesznek nekem ezzel!

azt hittem hogy itt megkérdezem azt amit nem tudok és olyan válaszokat kapok amiből kiderül , de csak az derült ki hogy kóstolgatnak!

2012. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek. Én kizárólag a helyesírásodra tettem megjegyzést, és mégis az én válaszomat törölted, nem azokét, akik lehurrogtak, hogy nincs érettségid, meg miért adod bölcsődébe a gyermekedet.

Egyébként szívből kívánom neked, hogy nyugodt, boldog, kiegyensúlyozott legyen a hátralévő időd a szülésig és utána. Oldódjon meg minden problémád, szeresd a gyermekedet, a lehető legtöbb időt töltsd vele. Szerezd meg a munkaviszonyod a diplomádhoz! Egyébként gratulálok hozzá, mert én még idáig sem jutottam el, két gyerek mellett kapkodom most ide-oda a fejemet, hogy mit lehetne tanulni, hogyan lehetne több bevételünk.


Őszinte voltam, remélem nem törlöd ismét a válaszomat!

2012. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 mizuzizu92 ***** válasza:

Köszönöm szépen !

Sajnálom teljesen véletlen töröltem tényleg sikeresen vagyok olyan balek hogy néha nem is oda kattintok ahova kellene ,

hát látod hogy szeretnék tanulni elítélik , de ha az ember nem jár iskolába azért ítélik el !

Még egyszer komolyan nem akarattal töröltem :( és ki tartást neked is gyerekek mellet !

amúgy azért voltam ingerült, mert édes anyám apukája cukor beteg lett későn vették észre és elkezdett üszkösödni a lába amit szépen lassan, elkezdtek amputálni , és bármikor meghalhat az életemet köszönhetem a nagy papámnak olyan rossz szüleim voltak !és most édes apám (már nem él) anyukája kómában van és mindkét nagyszülőm messze laknak tőlem tudom hogy nem ide tartozik , de lássék hogy hogy beszélnek az emberrel , és nem is tudják hogy bántják a másikat .

Mert nem tudják hogy éppen most mi folyik az élete körül !

2012. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

37. vagyok.

Tudod Kérdező, vannak olyan emberek, akik már csak azért is belekötnek a másikba...

De ne aggódj, én is le lettem már itt hurrogva elég sokszor, felelőtlennek, meg miegymásnak titulálva. Azért,mert egy kérdésre azt a választ írtam, hogy mi mózesban vittük haza a lányunkat, mert pólyában volt, meg be is köthető a mózesünk, és kb 500m re lakunk a kórháztól nem forgalmas környéken. Ja, és hogy ilyenkor nálunk nem büntetnek ezért a rendőrök. Ne tudd meg, miket kaptam ezért...

Lehet azért (is) reagáltál így, mert játszanak a hormonok, és a családban is vannak gondok.

Jobbulást a nagyszülőknek!

2012. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 mizuzizu92 ***** válasza:

De akkor sem fogom fel nem arra lettek megkérve , hogy ítélkezzenek meg okoskodjanak, mindenki követ el hibáznak ök sem tökéletesek.

De nagyon durva az amit le művelnek ültem a a párommal és köpni nyelni nem tudtunk , hogy hogy merik azt a jogot venni hogy a másikkal ilyen szinten beszéljenek.

Szerintem aki így mer beszélni a másikkal , az süsse le a szemét és bújjon el .

Részben én is ezt teszem de nekem volt , okom hogy így reagálja a válaszaikra . köszönöm szépen :)

2012. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

46-os vagyok. Őszintén sajnálom, hogy ilyeneken kell keresztül menned. Így utólag én nagyon szidom magamat, hogy megjegyzést tettem, sajnálom, bocsánatot kérek így ismeretlenül is. Nem azért kérek bocsánatot, mert sajnállak az utolsó kommentedben leírtak miatt. Tényleg nagyon együtt érzek veled, veletek. Nagyon bunkó voltam, amikor a helyesírásodra tettem megjegyzést, nem tudom, hogy mi volt velem, én egyáltalán nem szoktam szapulni itt senkit.

Egyébként kisfiad vagy kislányod lesz? Tudod már? Hányadik hétben jársz?

2012. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 mizuzizu92 ***** válasza:

hmm köszönöm szépen :)

hát eddig úgy tűnik kicsi fiú lesz , és most vagyok a 27 .-ben egyébként nem kell bocsánatot kérni nem haragszom , arra aki a helyes írásomra tért ki .

De viszont azt nem értem hogy reméli nem lesz annyi gyerekem mint macskám na azon már sírtam .

Nyilván oda kelet , volna figyelnem hogy írok

komolyan nincs gond :) .

2012. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!