Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hát még nem született meg a...

Hát még nem született meg a babám de mikor tudom bölcsödébe vinni?

Figyelt kérdés
szeptembertől sulizni fogok és a az okj-s diplomámhoz kell a munka viszony így 1 éves kora után lemondok a gyedről mikor lehet bölcsődébe vinni a babát?
2012. máj. 12. 11:35
1 2 3 4 5 6
 21/53 mizuzizu92 ***** válasza:
0%
egyébként ott van a link ahol feltettem még egyszer a kérdésemet tényleg nem értem hogy mire fel ez a bunkó stílus nem kérdeztem vélemény ennyi már egy kicsit kihozzátok az embert a sodrából egyébként nézd meg ebbe a kommentárba is tökéletes a helyes írásom ennyi
2012. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
50%

nekem is az jutott eszembe add rögtön gondozásba

basszus még meg sem született de már nincs rá időd

inkább ezen kéne gondolkozni

2012. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 mizuzizu92 ***** válasza:
0%
igen főleg hogy szeptemberben kezdődik az iskola hétvégente én nem is értem hogy miért zavar titeket nem a ti dolgotok és csak annyit kérdeztem mikortól lehet bölcsődébe vinni erre kellene válaszolnotok és a témát kellene zárni ha a véleményeteket kérdezném akkor ott lenne hogy érdekel a véleményetek pedig nem
2012. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 mizuzizu92 ***** válasza:
2012. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
20hetes kortol mehet bölcsibe. Egyébként Erdélyben hivják diplomának az érettségit,s a szakmát.
2012. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 mizuzizu92 ***** válasza:
0%
utolsó köszönöm hát nem tudom :) szerintem itt is :D ez egy hasznos mondat volt :)
2012. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 mizuzizu92 ***** válasza:
0%
rá érek én a későbbiekről kérdeztem nyilván annyi eszem van ha gyereket szülök nem dobom el én csak kérdeztem valamit azért 20 évesen eltudom dönteni hogy szeretnék e kicsi babát és képzeljétek tervezett baba és nyilván nem fogom megszülni és már kölcsön adni a babámat egy bölcsődének nem is értem ezeket a kérdéseket még mindig nem ez volt a kérdésem és hogy mikor lesz babám az én dolgom és a páromé nem hinném hogy másnak köze lenne hozzá utolsó neved személyes válasznak
2012. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 mizuzizu92 ***** válasza:
0%

mivel itt nem kaptam értelmes válasz csak támadást az utóbbiakban ujra fel tettem ezt a kérdés nem vagyok hajlandó ezt olvasni nem a kérdésemre kapom a válaszokat >@



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 mizuzizu92 ***** válasza:
komolyan elég nem értitek nem tehetitek meg hogy igy kritizáljatok úgy hogy nem is ismertek nem ismeritek az életem fejezzétek be
2012. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
19%
Pfff...HP...törölgetni azt tudsz, de helyesen írni azt nem, és még neked lesz diplomád...szép kis világban élünk.
2012. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!